Kalendář akcí VŠCHT Praha
<
>
1.10.2020 (čt)

Přihlašování na výjezdy v letním semestru 2021!     

3-2-1 Teď! Odstartovali jsme výběrové řízení ERASMUS+ a MOBI programu na letní semestr 2021!

 

Přinášíme vám několik tipů, jak se lépe a efektivněji dostat ke správnému podání přihlášky.

 


16:00 - 18:00Efektivní učení     

Schopnost učit se je osvojená dovednost. Je tedy jen na nás, jestli se naučíme učit se, či nikoliv. Zní to jednoduše, ale jaké jsou ty nejúčinnější metody a proč jsou často v rozporu s tím, co nám radí naše intuice? Jaké jsou naše zažité, a většinou mylné, představy o učení a jak se jich zbavit? Proč se nám do učení většinou nechce a jak to můžeme změnit? Jakými technikami se dají zvýšit naše intelektuální schopnosti a v čem je iluze vědění tak zrádná?
Přednáška vám předá konkrétní nástroje, jak nastartovat proces učení a dlouhodobě u něj vydržet a naučíte se používat studijní metody, které doopravdy fungují a jak je lépe rozvíjet.

Na kurz je nutné…
16:00 - 19:30PhD_Post.doc Club     

Srdečně vás zveme na první PhD_Post.doc club v akademickém roce 2020/2021 a zároveň na naše první setkání ve virtuálním prostředí!

Vzhledem k opětovné epidemiologické situaci se bude setkání konat prostřednictvím již zavedené platformy MS Teams. Prosím, připojte se k nám prostřednictvím tohoto linku 1. října 2020 v 15:50: 

Jediné co budete muset udělat, je přihlásit se prostřednictvím svého (školního) e-mailu. Pokud byste něli jakékoli komplikace s přihlášením,…
Odebírat kalendář      O Kalendáři      Copyright © 2013 Vysoká škola chemicko technologická.      Vytvořilo a provozuje Výpočetní centrum.      Editor webu