Kalendář akcí VŠCHT Praha
<
>
1.11.2017 (st)

VŠCHT Praha na Gaudeamu v Brně     

Na veletrhu vystavuje na více než 240 univerzit i dalších vzdělávacích institucí z Česka a dalších dvaceti zemí světa. Jedná se o největší veletrh pomaturitního vzdělávání v Česku, který každý rok navštíví až 28 000 návštěvníků. Letos nás čeká již 24. ročník.

13:00 - 16:00International Day - Přehlídka možností studia v zahraničí     

Přemýšlíte o studiu v zahraničí a nevíte, kam vycestovat, s jakým programem a proč vlastně?

Přijďte si pro odpovědi na „International Day“, veletrh studijních příležitostí v zahraničí, který pořádá Zahraniční oddělení VŠCHT Praha ve spolupráci s ESN, a to 1. listopadu 2017 od 13:00 do 16:00 v Respiriu.

Během tohoto odpoledne budete mít možnost setkat se s pracovníky Zahraničního oddělení VŠCHT Praha a popovídat si s nimi o programu ERASMUS, ATHENS, novém stipendijním programu podporujícím výjezdy mimo Evropu a novinkách v programu Master Double Degree a „cotutelle“. Informace o ostatních vybraných stipendijních programech, např. DAAD, FULBRIGHT, IAESTE, Francouzský institut, vám představí jejich zástupci.

 Akce…
Odebírat kalendář      O Kalendáři      Copyright © 2013 Vysoká škola chemicko technologická.      Vytvořilo a provozuje Výpočetní centrum.      Editor webu