Kalendář akcí VŠCHT Praha
<
>
1.11.2018 (čt)

9:00 - 10:00Uni-Art Jóga s Kristýnou     

Návrat do školních lavic a laboratoří je náročný nejen pro naše hlavy, ale i záda, nohy a ruce. A proto, a nejen proto, si přijďte urovnat myšlenky, protáhnout končetiny a narovnat páteř jen pár kroků od přednáškových místností. 

V tomto semestru převezmou vedení lekcí lektorky a zároveň studentky VŠCHT Praha, Paulína Strečanská a Kristýna Žemlová. Paulínu můžete znát z lekcí konaných v Jógovně a Jóga Letná. Za teplých dní se budeme scházet na dvoře u Apsidy (budova A) a později ve vnitřních prostorech budovy B.

  • Náročnost lekcí bude uzpůsobena schopnostem skupiny
  • Jógamatky s sebou
  • Akce určena pro studenty a zaměstnance VŠCHT Praha
  • Vstupné dobrovolné

Kromě…
15:00 - 16:00Shrnutí činnosti studentských senátorů za minulý rok     

Zaujala Vás volební výzva a chtěli byste se za studenty nominovat do akademického senátu? Zajímá Vás o čem všem akademický senát je, kolik zabere času a proč v senátu jako studenti jsme a na čem jsme se podíleli?

Přijďte si 1.11.2018 od 15:00 do učebny AII poslechnout Shrnutí činnosti studentských senátorů za minulý rok, a zeptat se na to co Vás vždy zajímalo. Zastoupeny zde budou všechny naše fakultní senáty a "velký" akademický senát VŠCHT Praha.

Těšit se na Vás bude

Ing. Martin Schätz
Místopředseda AS VŠCHT Praha za studentskou část
Odebírat kalendář      O Kalendáři      Copyright © 2013 Vysoká škola chemicko technologická.      Vytvořilo a provozuje Výpočetní centrum.      Editor webu