Kalendář akcí VŠCHT Praha
<
>
3.4.2024 (st)

9:00 - 17:00Kariérní coaching, kariérní konzultace     

V rámci kariérního coachingu si ujasníš, jaká je nejlepší cesta pro budování tvé kariéry. S pomocí profesionálních poradkyň zjistíš, jaký typ práce tě bude naplňovat, na co se osobnostně hodíš, jaké jsou tvoje silné stránky nebo nadání a případně specifické oblasti k rozvoji.  Při tomto typu rozhovoru jdete s poradkyní na základě pokládaných otázek více do hloubky a je tak možné, že narazíte na otázky, které si sám/sama možná nepokládáš, a setkání ti pomůže ujasnit si tvé krátkodobé i dlouhodobé kariérní cíle. Doba trvání: 55 min.

Na kariérní…
11:00 - 12:00Open Access Week 2024 - What can Artificial Intelligence offer to Open Science - and Vice Versa     

Open Access Week 2024 - What can Artificial Intelligence offer to Open Science - and Vice Versa

Wednesday / 3.4.2024 / 11:00 - 12:00 / Zoom

Open (free of charge) to librarians, researchers, students, and the general public.

 Participants can register for by the link here.
12:30 - 13:30Open Access Week 2024 - Responsible metrics and Open Science     

Open Access Week 2024 - Responsible metrics and Open Science

Wednesday / 3.4.2024 / 12:30 - 13:30 / Zoom

Open (free of charge) to librarians, researchers, students, and the general public.

Participants can register for by the link here.
13:00 - 14:30Workshop: Práce se emocemi – Neverbální ztvárnění emocí     

Přemýšleli jste někdy o tom, jak vaše emoce ovlivňují váš každodenní život, vztahy a úspěch ve studiu i práci? Workshop "Práce s emocemi" vám pomůže porozumět vašim pocitům a efektivně s nimi pracovat s cílem vašeho osobního i profesního rozvoje.  

Proč se účastnit: 

  • Porozumění vlastním emocím: Naučíte se pojmenovat vaše emoce a lépe jim porozumět, což je klíčové pro psychickou pohodu a kvalitu života. 

  • Komunikace emocí: Získáte dovednosti pro efektivní komunikaci emocí s ostatními, což je nezbytné pro budování a udržení zdravých vztahů. 

  • Techniky regulace emocí: Naučíte se různé techniky pro řízení a regulaci emocí, což…
18:00 - 20:00Promítání v Uhelně: Ikarie XB 1 (UNI-ART)     

Studentský spolek UNI-ART Vás srdečně zve na promítání československého sci-fi Ikarie XB 1 od režiséra Jindřicha Poláka z roku 1963. Před projekcí samotného převratného snímku, zapůjčeného ze sbírky Národního filmového archivu, bude zařazen úvod s důležitými informacemi o zákulisí natáčení a dobovém kontextu vzniku filmu. Po skončení filmu bude ještě následovat krátká ukázka digitálního restaurování tohoto snímku, které proběhlo v roce 2016. Vše za doprovodu malého tematického občerstvení.
Odebírat kalendář      O Kalendáři      Copyright © 2013 Vysoká škola chemicko technologická.      Vytvořilo a provozuje Výpočetní centrum.      Editor webu