Kalendář akcí VŠCHT Praha
<
>
4.10.2018 (čt)

9:00 - 10:00Uni-Art Jóga s Kristýnou     

Návrat do školních lavic a laboratoří je náročný nejen pro naše hlavy, ale i záda, nohy a ruce. A proto, a nejen proto, si přijďte urovnat myšlenky, protáhnout končetiny a narovnat páteř jen pár kroků od přednáškových místností. 

V tomto semestru převezmou vedení lekcí lektorky a zároveň studentky VŠCHT Praha, Paulína Strečanská a Kristýna Žemlová. Paulínu můžete znát z lekcí konaných v Jógovně a Jóga Letná. Za teplých dní se budeme scházet na dvoře u Apsidy (budova A) a později ve vnitřních prostorech budovy B.

  • Náročnost lekcí bude uzpůsobena schopnostem skupiny
  • Jógamatky s sebou
  • Akce určena pro studenty a zaměstnance VŠCHT Praha
  • Vstupné dobrovolné

Kromě…
15:00 - 17:00Studium s psychickým onemocněním     

Přednáška předního odborníka z fakulty psychologie Uk Praha PhDr. Davida Čápa bude na téma problematiky vysokoškolských studentů potýkajících se s  duševním onemocněním.

Seznámí nás  s jednotlivými typy psychických onemocnění a poruch autistického spektra, představí typické obtíže, konsekvence pro studium, jak je mírnit, co je pro studenty podporou, jak se k nim chovat…

Na závěr přednášky bude prostor pro otázky a diskuzi.
Odebírat kalendář      O Kalendáři      Copyright © 2013 Vysoká škola chemicko technologická.      Vytvořilo a provozuje Výpočetní centrum.      Editor webu