Kalendář akcí VŠCHT Praha
<
>
6.2.2019 (st)

Anorganické nekovové materiály 2019 (seminář doktorandů)     

Soutěžní sekce:
- sklářská soutěžní sekce
- keramická soutěžní sekce

V rámci keramické soutěžní sekce vybere Silikátová společnost České republiky z.s. vítěze, který bude reprezentovat Českou republiku na zahraniční konferenci XVI ECerS Conference 2019 v Turíně. Výherci budou zároveň hrazeny náklady spojené s konferencí. Přihlašovat je možné pouze práce s keramickou tématikou. Česká sklářská společnost vyhodnotí práce prezentované v angličtině na semináři ANM, které mají vztah ke sklu a/nebo sklářským technologiím a odmění vítěze cenou 15000,- Kč. Tato cena je určena na uhrazení části nákladů na libovolnou konferenci. Podmínkou pro vyplacení je zaslání článku…

9:00 - 14:00ACS ON CAMPUS     

AMERICAN CHEMICAL SOCIETY INVITES YOU TO SPECIAL PUBLISHING & NETWORKING EVENT

Meet the ACS Editors and learn how to get published!The event is free and highly recommended to all students and early career researchers studying sciences.

The event is free and highly recommended to all students and early career researchers studying sciences.
15:00 - 17:00Diskuse o výsledcích doktorandského dotazníku     

Kolektiv Elektronického Rozcestníku Doktoranda (ERDo) pořádá diskuzi o výsledcích doktorandského dotazníku (sběr probíhal v minulém roce).

Setkání proběhne formou panelové diskuze. Na začátku budou stručně prezentovány výsledky dotazníku následované diskuzí o vzešlých otázkách (výsledky i otázky jsou k nalezení na intranetu). Příležitost bude diskutovat i nové doktorské akreditace. 

Diskutovat budou

  • prorektor pro vědu a výzkum prof. Ing. Pavel Kotrba, Ph.D.
  • pan…Odebírat kalendář      O Kalendáři      Copyright © 2013 Vysoká škola chemicko technologická.      Vytvořilo a provozuje Výpočetní centrum.      Editor webu