Kalendář akcí VŠCHT Praha
<
>
6.3.2019 (st)

Erasmus přihlašovací období na studijní výjezdy a stáže do zahraničí     

Přihlašování na výjezdy Erasmus+ pro akademický rok 2019/2020 probíhá do 20. března 2019, 10 hodin.

 

Je možné se hlásit na výjezdy na:

  • Zimní semestr
  • Letní semest
  • Celý akademický rok

 U výjezdů na zimní semestr je možné požádato o jejich prodloužení o letní semestr, pokud budou zbývat volné kapacity (finanční a místa na partnerských univerzitách). Pokud uvažujete o výjezdu na celý akademický rok (doporučujeme) - hlaste se rovnou na celý rok.

Přihláška obsahuje následující dokumenty:


10:00 - 11:30Erasmus fakultní (FPBT) informační setkání     

Pokud se chcete dozvědět více informací k tomu, jakou partnerskou školu vybrat, jak sestavit studiní plán a další informace k zahraničním výjezdům (zejména Erasmus), tak neváhejte dorazit na fakultní informační setkání.
16:00 - 18:00Time management v praxi     

Zjisti konečně, jak uplatnit teorii v běžném životě. Na tomto workshopu tě nebudeme krmit suchou teorií time menagementu, ale naučíme tě, jak si čas opravdu dobře naplánovat – a je jedno, jestli používáš papírový diář, kalendář v telefonu, nebo aplikace, které ti mají usnadnit život.

Existují jednoduché kroky k tomu, aby to, co se rozhodneš používat byl užitečný nástroj a ne bič, zdroj dalších problémů nebo snad dokonce žrout času. Klidně si proto přines své oblíbené pomůcky s sebou a rovnou můžeš získané typy implementovat. Začít je první krok k úspěchu.

Pokud máte zájem se zúčastnit,  prosím, přihlašte se
17:00 - 19:30Beseda s Jiřím Reidingerem a Sylvii Krobovou     

Všechny srdečně zveme na besedu s divadelními herci, všestrannými umělci a manželi Jiřím Bilbo Reidingerem a Sylvií Krobovou. Podtéma „Jak disidentské dětství a klaunské vidění ovlivní člověka v jeho uměleckém tvoření a vidění dnešního světa“. Přijďte si poslechnout příběhy z jedinečných životů umělců a krásný zpěv Sylvie Krobové v útulném prostoru historické knihovny VŠCHT.

 
Odebírat kalendář      O Kalendáři      Copyright © 2013 Vysoká škola chemicko technologická.      Vytvořilo a provozuje Výpočetní centrum.      Editor webu