Kalendář akcí VŠCHT Praha
<
>
6.5.2021 (čt)

Hanami: Jarní klid     

Jako každý rok pokorně čekáme na výkvět sakur v Technické.
Sledovat sakury můžete s námi na první slow tv Kampusu Dejvice:
https://youtu.be/byHRrGWZaKo
 
(následující řádky prosím čtěte uklidněným, hlubším hlasem, za zvuků zurčícího potůčku v pozadí) 
V prchlivých nutnostech každodennosti je příliš lehké zapomenout na jemnou lehkost bytí. Současná situace nepomáhá. Sejdeme se, tentokrát na dobu celého týdne, abychom se vnitřně usadili a připomněli si, co je důležité. 
S Hanami (花見 = hledění na květy) Tě letos obejmou květy ze všech stran. Ninjové si pro Tebe letos připravili hutný program…
Jak se hraje nejstarší deskovka GÓ      

Nejstarší deskovou hru na světě vám představí Adriana Tomšů a Lukáš Podpěra (nejlepší hráč v ČR a 3. nejlepší hráč Evropy). Dozvíte se základní pravidla, ale i proč je hra GO přesně pro vás. Vše si poté znovu můžete osvěžit na webu www.goweb.cz, kde jsou sepsána pravidla. Vše ozkoušejte při online hře na www.online-go.com. Na cestách můžete hrát v mobilní aplikaci Go quest!

14:00 - 15:00Academic integrity & Online Presence     

This webinar is designed primarily for doctoral students, but everyone who is interested in scholarly communication is welcome.

Ethics and academic integrity play a crucial role in the scientific endeavor and are aimed at ensuring the trustworthiness and reliability of scientific results. This workshop includes academic integrity concepts and tips, such as avoiding plagiarism. Promoting one’s research activities is another important part of an academic career over the long term. This workshop provides tips for early career researchers in showcasing their activities.
15:00 - 17:00PhD_Post.doc Club invitation: Welcome our new colleagues from the School of Business, UCT Prague!     

Važené kolegyně, vážení kolegové,

dovolte mi Vás srdečně pozvat na speciální setkání klubu PhD_Post.doc, kde nám bude představen Ústav ekonomiky a managementu (ÚEM) a některé práce našich nových kolegů!

Ať již o našich nových kolezích víte více či spíše méně, přijďte je mezi nás přivítat a dozvědět se od nich něco nového!

Prosím, připojte se k nám tradičně první čtvrtek v měsíci, tedy 6. května 2021 v 15:50 prostřednictvím tohoto linku: https://tinyurl.com/estusnks (MS Teams, Meeting room)

Jediné co budete muset udělat, je přihlásit…
17:00 - 18:30Výsledky chemického průmyslu ČR v roce 2020      

Přednáška v rámci cyklu Otevřených přednášek bude rozšířením úvodního příspěvku „Current trends in the chemical industry in the Czech Republic“ na ekonomické sekci Mezinárodní chemicko-technologické konference ICCT 2021 z 4. 5. 2021 s možností rozsáhlejší diskuze.

  • Vývoj makroukazatelů ČR a průmyslu ČR v roce 2020 
  • Výkonnost chemického průmyslu 
  • Obchodní bilance chemického průmyslu ČR dle klíčových NACE 20, 21,22 (dovoz, vývoz) 
  • Diskuse 

Přednáška se ukuteční přes MS…
Odebírat kalendář      O Kalendáři      Copyright © 2013 Vysoká škola chemicko technologická.      Vytvořilo a provozuje Výpočetní centrum.      Editor webu