Kalendář akcí VŠCHT Praha
<
>
8.4.2024 (po)

13:00 - 17:00Kariérní coaching, kariérní konzultace     

V rámci kariérního coachingu si ujasníš, jaká je nejlepší cesta pro budování tvé kariéry. S pomocí profesionálních poradkyň zjistíš, jaký typ práce tě bude naplňovat, na co se osobnostně hodíš, jaké jsou tvoje silné stránky nebo nadání a případně specifické oblasti k rozvoji.  Při tomto typu rozhovoru jdete s poradkyní na základě pokládaných otázek více do hloubky a je tak možné, že narazíte na otázky, které si sám/sama možná nepokládáš, a setkání ti pomůže ujasnit si tvé krátkodobé i dlouhodobé kariérní cíle. Doba trvání: 55 min.

Na kariérní…
16:00 - 17:30Chem-iK: Pracovní příležitosti v klinickém výzkumu léčiv a zdravotnických prostředků     

Klinický výzkum je jednou z oblastí, kde se studenti VŠCHT Praha mohou dobře pracovně uplatnit. V současnosti je však prezentována zejména teoreticky, z pohledu fází KH, etických aspektů a legislativních regulací.

Zúčastněte se přednášky, která se zaměří na praxi! Dozvíte se, jaké je možné praktické provedení projektů mezinárodního rozsahu a jaké mohou být role jednotlivých účastníků. Podíváte se na průběh projektů od hledání spolupracujících center a výběr vhodných zemí, přes uzavírání smluv, schválení regulačních autorit, samotné provedení až po uzavření projektu.
20:00 - 22:002. kolo Univerzitní fotbalové ligy VŠCHT vs UPOL     

2. kolo Univerzitní fotbalové ligy VŠCHT vs UPOL
Odebírat kalendář      O Kalendáři      Copyright © 2013 Vysoká škola chemicko technologická.      Vytvořilo a provozuje Výpočetní centrum.      Editor webu