Kalendář akcí VŠCHT Praha
<
>
8.12.2020 (út)

Research/Study Fellowship Supported by OP VVV MOST project at UCT Prague     

Projekt OP VVV MOST nabízí podporu zahraničních stáží studentů 1. ročníku uvedených doktorských studijních programů. Podpora bude udělena 10 stážím v rámci výběrového řízení, které provede příslušná Oborová rada programu, v kterém byl student zapsán ke studiu.

Termín odevzdání Přihlášek v listinné podobě a v elektronické podobě je: 11.12.2020

Přihlášky lze odevzdat v českém nebo anglickém jazyce, Formulář…

9:30 - 12:45Getting ready for Horizon Europe     

 

Seminář „Getting ready for Horizon Europe“ se bude konat formou webináře v úterý 8. prosince 2020, 9:30-12:45. Stejný webinář se uskuteční /uskutečnil také 14. října ve stejný čas.

 

Seminář bude zaměřen na vedoucí pracovníky univerzity (prorektory, děkany, vedoucí ústavů), výzkumníky a manažery výzkumných projektů.

Cílem semináře je dozvědět se, jak na strategii úspěšného zapojování do nadcházejícího rámcového programu Horizon Europe, a získat praktické tipy, jak napsat konkurenceschopný návrh projektu.

Seminář povede Sean McCarthy, uznávaný odborník na evropské…
17:00 - 18:30Role fluorovaných sloučenin v současném světě (Akademie mládeže)     

Vysoká škola chemicko-technologická v Praze a Stanice přírodovědců Domu dětí a mládeže hl. m. Prahy pořádají pro studenty gymnazií, odborných škol a pro ostatní zájemce Akademii mládeže

Všichni, kdo se chtějí dozvědět novinky ze světa chemie jsou vítáni.
Odebírat kalendář      O Kalendáři      Copyright © 2013 Vysoká škola chemicko technologická.      Vytvořilo a provozuje Výpočetní centrum.      Editor webu