Kalendář akcí VŠCHT Praha
<
>
10.3.2020 (út)

8:45 - 9:45Uni-Art Jóga na VŠCHT     

Rádi byste nastartovali den s příjemnou náladou a zlepšili svoji kondici?

Pak pro Vás máme lekce jógy!

V útulném prostředí uhelny se prohřejeme, protáhneme a posílime celé tělo a na závěr si dáme relaxaci. Naše lektorky se na Vás moc těší a věří, že budete odcházet plní energie a s úsměvem na tváři.

V úterý, středu a čtvrtek od 8:50 zamiřte rovou do uhleny a nezapomeňte si s sebou vzít jógamatku a pití. Lekce trvá 60 minut a vstupné je dobrovolné.

Těšíme se na Vás!

Více info: https://www.facebook.com/events/518817779011373/
17:00 - 18:30Cyklus právní gramotnosti: Základy práva pro podnikatele     

Cyklus přednášek o právní gramotnosti by měl účastníkům poskytnout základní vhled do právních problémů a náhled do různých právních záležitostí. První během prvních dvou přednášek, které se posluchači dozví obecné základy práva a jak se orientovat v právu. Třetí přednáška poskytne základy práva pro podnikatele. Celý cyklus bude zakončen interaktivním workshopem, kde budou uvedeny nejčastější právní problémy, na co si dát pozor a bude zde i prostor pro vlastní otázky a další souvislosti, která vás v souvislosti s tímto tématem napadnou.
Odebírat kalendář      O Kalendáři      Copyright © 2013 Vysoká škola chemicko technologická.      Vytvořilo a provozuje Výpočetní centrum.      Editor webu