Kalendář akcí VŠCHT Praha
<
>
11.10.2018 (čt)

8:00 - 12:00Přihlášení na výjezd Erasmus v Letním semestru 2019     

Láká vás zahraničí? Rádi cestujete? Co to spojit se studiem, nebo stáží a vydat se na výjezd v rámci programu Erasmus? Každý výjezd je podpořen částkou od 330€ až 660€ v závislosti na zemi a typu výjezdu. Nyní je ideální příležitost stihnout ještě přihlášení na studijní pobyt (studium předmětů) v letním semestru aktuálního akademického roku na zbylá místa na partnerských školách. Podmínky jsou ukončený alespoň jeden rok VŠ studia a průměr do 2.00. Více informací na webu Zahraničního oddělení. Více informací i na akci International Day, která se uskuteční 17.10.2018. Nenechte si tuto příležitost utéct!
9:00 - 10:00Uni-Art Jóga s Kristýnou     

Návrat do školních lavic a laboratoří je náročný nejen pro naše hlavy, ale i záda, nohy a ruce. A proto, a nejen proto, si přijďte urovnat myšlenky, protáhnout končetiny a narovnat páteř jen pár kroků od přednáškových místností. 

V tomto semestru převezmou vedení lekcí lektorky a zároveň studentky VŠCHT Praha, Paulína Strečanská a Kristýna Žemlová. Paulínu můžete znát z lekcí konaných v Jógovně a Jóga Letná. Za teplých dní se budeme scházet na dvoře u Apsidy (budova A) a později ve vnitřních prostorech budovy B.

  • Náročnost lekcí bude uzpůsobena schopnostem skupiny
  • Jógamatky s sebou
  • Akce určena pro studenty a zaměstnance VŠCHT Praha
  • Vstupné dobrovolné

Kromě…
15:00 - 17:30LABYRINTEM ŠKOLY     

Letos se koná již jubilejní 5. ročník LABYRINTEM ŠKOLY aneb orientační běh budovami VŠCHT. Úkolem je najít všechny stanoviště (přednáškové místnosti, učebny, laboratoře či jiná další pracoviště) ve všech budovách VŠCHT. Putovní pohár vyhrává nejrychlejší závodník z řad studentů. Závodit se bude v kategoriích bakalářských, magisterských a doktorských studentů. Tato netradiční akce v netradičním prostředí budov VŠCHT je určena pro všechny běžce, studenty a zaměstnance, kteří si chtějí ověřit své znalosti školy! A to nejdůležitější!!! Svou účastí na Labyrintu pomáháte své fakultě v boji o Šípkův pohár. :)
Odebírat kalendář      O Kalendáři      Copyright © 2013 Vysoká škola chemicko technologická.      Vytvořilo a provozuje Výpočetní centrum.      Editor webu