Kalendář akcí VŠCHT Praha
<
>
11.11.2021 (čt)

16:00 - 18:00Career Exploring     

Je před vámi ještě pořádná porce studia a říkáte si, že to, co přijde po škole, nějak za tu dobu samo vykrystalizuje? „Tak určitě :-D.“ Nejlépe tu myšlenku napište na papír, zmačkejte a vhoďte do kamen. Máte několik let, abyste si udělali jasno v tom, co by vás bavilo, a ještě si při tom vydělali nějakou kačku navíc. Nemusíte se stresovat se zdravotním a sociálním pojištěním a můžete se rozvíjet se v bezpečí záložny maminka/tatínek.

Pojďte si popovídat o světě Career Exploringu. Co to znamená? Pojďte objevit, co všechno už pro sebe vlastně děláte a ani nad tím nepřemýšlíte a jak hustý to bude, když nad tím uvažovat začnete.
16:00 - 18:00Nobelovská přednáška 2021      

Ústav organické chemie zve na populárně-naučnou přednášku na téma Nobelova cena za chemii 2021 - přednáší prof. Radek Cibulka, Ph.D.

Fyzici na chemii zvou na populárně-naučnou přednášku na téma Nobelova cena za fyziku 2021 - přednáší doc. Radan Huth, DrSc.

 
Odebírat kalendář      O Kalendáři      Copyright © 2013 Vysoká škola chemicko technologická.      Vytvořilo a provozuje Výpočetní centrum.      Editor webu