Kalendář akcí VŠCHT Praha
<
>
12.5.2022 (čt)

16:00 - 18:00Volné hraní (stolních her)     
Volné hraní v respiriu je hlavně pro ty, kterým nestačí si zahrát jednou měsíčně na DesKOHraní a pro ty, kteří si chtějí zahrát větší hry s lidmi, kteří se velkých her nebojí.
Přijďte ve čtvrtek v 16:00 do respiria a půjčte si hru z našeho seznamu:
https://www.udkh.cz/#/games
a prostě si hrajte 🙂
Jediný rozdíl mezi tímto volným hraním a (ne)pravidelným DesKOHraním je ten, že se vám nikdo nebude věnovat. My z UDKH si sami chceme zahrát a nebudeme mít čas Vám hru pomáhat vybrat ani vysvětlovat pravidla.
Projekt finančně podpořila VŠCHT…19:00 - 15:00Herní víkend na Běstvině - jaro 2022     
Ústav deskových a karetních her pro vás připravuje, jako již tradičně, akci Herní víkend!
Kapacitně jsme už naši oblíbenou chatu Chemie v Peci pod Sněžkou přerostli, takže abychom mohli vzít veškeré uchazeče, zarezervovali jsme pro Vás v termínu od 12. do 15. 5. 2022 areál Běstvina.
Jedná se o víkend napěchovaný hraním deskových her, sportováním, výlety do okolí a dalšími formami zábavy. Když bude počasí přát, tak budeme moci ohniště či rybník nacházející se v areálu (hudební nástroje tedy s sebou!).
Součástí akce budou i dobrovolné turnaje o věcné ceny a seminář herních strategií organizovaný kolegou Ing. Ondřejem Karešem.
Cena pobytu je stanovena…Odebírat kalendář      O Kalendáři      Copyright © 2013 Vysoká škola chemicko technologická.      Vytvořilo a provozuje Výpočetní centrum.      Editor webu