Kalendář akcí VŠCHT Praha
<
>
11/12/2019 (Tu)

14:00 - 16:00Meeting of Academic Senate     

Program zasedání :

  1. Schvalování změn ve Statutu Technoparku Kralupy
  2. Schvalování změn v rozpočtu na rok 2019
  3. Schvalování zřízení interního pracoviště VŠCHT Praha - Běstvina
  4. Projednání změn v Organizačním řádu VŠCHT Praha
  5. Různé
    a) Informace z kolegia rektora16:00 - 18:00Odhal, co v tobě je, pojmenuj to, prodej to     

Zjistěte, jaké jsou vaše silné stránky. V čem právě vy vynikáte nad ostatními. Naučte se to na workshopu pojmenovat a hezky podat v životopise nebo při osobním rozhovoru v rámci výběrového řízení. Dozvíte se něco o kompetencích, a bude se vám mnohem snáze mluvit o tom, co umíte. 

Workshop bude interaktivní.  Připravte si svůj životopis, kde budete chtít napsat nebo vylepšit sekci Vlastnosti a dovednosti. Připravte si, co chcete umět popsat. Pokud "nahodíte" nějakou svoji praxi nebo volnočasovou aktivitu, společně s Terezou Valáškovou ji „přeložíte“ do kompetencí. 

Na Workshop je nutná registrace.
16:00 - 18:30Zkus to     

Už jsi někdy přemýšlel o práci v zahraničí, ale nevěděl jsi, co proto musíš udělat a máš spoustu otázek?
Co takhle placená stáž ve tvém oboru a ještě k tomu v cizině?
Pokud by ses chtěl dozvědět víc, tak určitě doraz v úterý 12.11. do Respiria v budově B. Nejprve se od člena IAESTE dozvíš něco o stážích obecně (co vše udělat pro to, abys mohl vyjet apod.). Následně už pro Tebe budou prezentovat studenti, kteří již na stáži byli. Řeknou Ti, co všechno zažili, jak se k tomu dostali a hlavně Ti osobně poradí, pokud budeš mít nějaké otázky. Zároveň budeš moct ochutnat i něco dobrého z různých zemí.
Můžeš přijít a odejít kdykoliv, akce je volně přístupná a zdarma. :)

Tato akce patří do měsíční…
17:00 - 18:30Bezpečná výživa (Akademie mládeže)     

VŠCHT Praha a Stanice přírodovědců Domu dětí a mládeže hl. m. Prahy pořádají pro studenty gymnázií, odborných škol a pro ostatní zájemce LII. ročník Akademie mládeže.
17:00 - 19:00Jak přežít zkouškové - Jak si studium užít nejen přežít     

Jako psychologové se ve své praxi setkáváme s velmi chytrými a výkonově zaměřenými studenty, kteří se v jistém bodu studia dostanou do slepé uličky. Slepé uličky nároků, často vlastních. Poznáváte se v tom? Pak určitě přijďte, pobavíme se o tom co dělat, abyste se nestali našimi klienty. 

Mgr. et Mgr. Lucie Čelikovskávedoucí Centra Hladina, psycholog, psychoterapeut, supervizorVystudovala jednooborovou psychologii na FF UK a jednooborovou pedagogiku na FF UK v Praze. V průběhu času absolvovala výcvik v systemické psychoterapii, výcvik v Gestalt terapii, výcvik v Integrované psychoterapii zaměřené na tělo (bodypsychoterapie).Styl její práce je formován různorodou pracovní zkušeností: v resortu zdravotnictví – Klinika rehabilitačního lékařství…
Subscribe      About Calendar      Copyright © 2013 Institute of Chemical Technology.      Provided by Computing Centre      Web editor