Kalendář akcí VŠCHT Praha
<
>
13.5.2019 (po)

16:00 - 17:30Jak napsat životopis a motivační dopis, které vám zajistí pozvání na pohovor     

Napište životopis, který personalista přečte až do konce a bude z vás nadšený.  Naučte se napsat motivační životopis, který čtenáře skutečně namotivuje, aby se s vámi chtěl setkat.  Při vytáčení vašeho čísla si bude říkat – „Kdes byl tak dlouho?“

Na workshopu budete pracovat se svým životopisem a motivačním dopisem – přineste si je s sebou. Odnesete si hotové materiály. Připravte se, že budete některé věci sdílet s ostatními.

Pokud se chcete zúčastnit, je potřeba se přihlásit.
16:00 - 18:30Veřejné vystupování     

Nauč se mluvit, prezentovat a možná i trochu improvizovat u zkoušky.

Čtvrtá a poslední část čtyřdílného kurzu. Kurz je zaměřen  na základní pravidla řečnického umění a jejich aplikaci do běžného života. Rétorika pro všední den nám pomáhá prodat naše znalosti a dovednosti. Špičková znalost oboru, bez umění tuto znalost přesvědčivě a vynalézavě prezentovat, pozbývá své účinnosti. Řečnické umění nám otevírá dveře k dalším příležitostem.

Kurz je jen pro přihlášené, kteří absolvovali první tři části kurzu.
17:23 - 19:00Fyzikální demonstrační show     

Akce je primárně určena pro studenty 1. ročníku, jako doplnění učiva k přednášce Fyzika I. Jedná se o sérii demostrací, které by měli řádově kopírovat přednášenou fyzikální teorii. Nicméně, experimenty a vysvětlení jednotlivých demonstrací jsou vedeny odlehčenou a populárně/naučnou formou, takže je akce vhodná pro libovolného návštěvníka a nezřídka se stává, že na ni kolegové berou i své děti.

 
Odebírat kalendář      O Kalendáři      Copyright © 2013 Vysoká škola chemicko technologická.      Vytvořilo a provozuje Výpočetní centrum.      Editor webu