Kalendář akcí VŠCHT Praha
<
>
13.12.2017 (st)

10:00 - 12:00Přenos přednášky laureáta Nobelovy ceny Joachima Franka     

Živý přenos přednášky Joachima Franka z Columbia University, letošního laureáta Nobelovy ceny za chemii. 

Tématem přednášky je kryoelektronová mikroskopie, moderní zobrazovací metoda, která umožňuje určení trojrozměrné struktury v téměř atomárním rozlišení.

Přímému přenosu ze švédské Upsally, kde Joachim Frank vystoupí, bude předcházet úvod z úst doktorky Michaely Rumlové z Ústavu biotechnologie VŠCHT Praha, jež metodu při své práci opakovaně využívá.

 
16:00 - 20:004. desKOHraní na VŠCHT + turnaj v BANG!     

Studentský klub "Ústav deskových a karetních her" vás zve na (ne)pravidelné veřejné hraní deskových her v respiriu.

Akce je určena jak pro zaměstnance a studenty VŠCHT Praha, tak i pro jejich přátelé. Náš Ústav disponuje řadou moderních, ale i starších deskových her, které si můžete přijít zahrát. Neváhejte vzít vaše kolegy/kamarády/známé/rodinné příslušníky a zahrát si s nimi některou z našich her nebo můžete i přinést hru z vlastní sbírky, kterou byste chtěli ostatním ukázat.

Zároveň bychom Vás chtěli pozvat na turnaj ve hře BANG!. Pro nejzdatnější účastníky máme připraveny některé odměny. Kapacita je omezená, zájemci hlaste se na samecd@vscht.cz.

Budeme…
Odebírat kalendář      O Kalendáři      Copyright © 2013 Vysoká škola chemicko technologická.      Vytvořilo a provozuje Výpočetní centrum.      Editor webu