Kalendář akcí VŠCHT Praha
<
>
14.10.2021 (čt)

10:00 - 11:00Jak na závěrečnou práci: Citování a organizace zdrojů     

Webináře jsou určeny všem zájemcům, kteří si chtějí ujasnit problematiku citování a parafrázování ve vysokoškolských pracích a rádi by se naučili efektivně organizovat zdroje.

Vzhledem k značnému rozsahu tématu se bude obsah webinářů lišit.
Na úterním webinaři probereme základy citování a jak k němu přistupovat. Čtvrteční webinář bude věnován především zodpovězení dotazů a společné diskuzi. Součástí programu budou také tipy pro organizování zdrojů při psaní, které pomohly nám a věříme, že budou užitečné i pro vás.

Pokud si nejste jisti v základech citování a nemůžete se zúčastnit prvního webináře,…
16:00 - 17:30Prvák, druhák za tebou: řeš, kam míříš     

První praktické kroky směrem ke své budoucí kariéře je dobré začít dělat už ve chvíli, kdy se na vysoké škole rozkoukáte. Když začnete přemýšlet o svém budoucím pracovním místě až kolem promoce, budete mít v porovnání s ostatními horší startovní podmínky. Pokud chcete vědět, jak o svém budoucím povolání přemýšlet a jak si začít připravovat dobrý základ pro úspěšný skok do praxe, přijďte se dozvědět víc.
Odebírat kalendář      O Kalendáři      Copyright © 2013 Vysoká škola chemicko technologická.      Vytvořilo a provozuje Výpočetní centrum.      Editor webu