Kalendář akcí VŠCHT Praha
<
>
16.10.2018 (út)

8:00 - 12:00Přihlášení na výjezd Erasmus v Letním semestru 2019     

Láká vás zahraničí? Rádi cestujete? Co to spojit se studiem, nebo stáží a vydat se na výjezd v rámci programu Erasmus? Každý výjezd je podpořen částkou od 330€ až 660€ v závislosti na zemi a typu výjezdu. Nyní je ideální příležitost stihnout ještě přihlášení na studijní pobyt (studium předmětů) v letním semestru aktuálního akademického roku na zbylá místa na partnerských školách. Podmínky jsou ukončený alespoň jeden rok VŠ studia a průměr do 2.00. Více informací na webu Zahraničního oddělení. Více informací i na akci International Day, která se uskuteční 17.10.2018. Nenechte si tuto příležitost utéct!
9:00 - 10:00Uni-Art Jóga s Paulínou     

Návrat do školních lavic a laboratoří je náročný nejen pro naše hlavy, ale i záda, nohy a ruce. A proto, a nejen proto, si přijďte urovnat myšlenky, protáhnout končetiny a narovnat páteř jen pár kroků od přednáškových místností. 

V tomto semestru převezmou vedení lekcí lektorky a zároveň studentky VŠCHT Praha, Paulína Strečanská a Kristýna Žemlová. Paulínu můžete znát z lekcí konaných v Jógovně a Jóga Letná. Za teplých dní se budeme scházet na dvoře u Apsidy (budova A) a později ve vnitřních prostorech budovy B.

  • Náročnost lekcí bude uzpůsobena schopnostem skupiny
  • Jógamatky s sebou
  • Akce určena pro studenty a zaměstnance VŠCHT Praha
  • Vstupné dobrovolné

Kromě…
11:00 - 17:00Kariérní poradna     

Když chcete změnu v osobním životě, studiu nebo práci. Když nevíte, kudy dál - profesionální kouč osobního rozvoje Mgr. Markéta Raková, která mimochodem absolvovala i VŠCHT, se Vás pokusí nasměrovat blíž ke splnění vašich nápadů, snů a plánů.
11:00 - 17:00Psychologická poradna     

Individuální psychologické poradenství a pomoc s řešením obtížných životních situací nebo problémů se studiem
16:00 - 19:00IAESTE - placené stáže v zahraničí (informační schůzka)     

Už jsi někdy přemýšlel o práci v zahraničí, ale nevěděl jsi, co proto musíš udělat a máš spoustu otázek?
Co takhle placená stáž ve tvém oboru a ještě k tomu v cizině? 

Pokud by ses chtěl dozvědět víc, tak určitě doraz v úterý 16.10. do Respiria v budově B. Od 16:00 do 19:00 pro Tebe budou prezentovat studenti, kteří již na stáži byli. Řeknou Ti, co všechno zažili, jak se k tomu dostali a hlavně Ti osobně poradí, pokud budeš mít nějaké otázky. Zároveň budeš moct ochutnat i něco dobrého z různých zemí. 
17:00 - 18:30Trendy v medicínském použití kovových materiálů (Akademie mládeže)     Odebírat kalendář      O Kalendáři      Copyright © 2013 Vysoká škola chemicko technologická.      Vytvořilo a provozuje Výpočetní centrum.      Editor webu