Kalendář akcí VŠCHT Praha
<
>
16.12.2019 (po)

16:00 - 17:00Acroyoga s Filipem a Jiřinou Kaufmanovými     

Acroyoga spojuje tři hlavní části: jógu, párovou akrobacii a thajskou masáž. Lekce začnou jógovou rozcvičkou a lehkým párovým posilováním. Poté už začne samotné acroyogové létání. Jedná se o různé pozice a přechody mezi nimi, kde vzájemně spolupracuje báze (ten, co nejčastěji leží a drží letce), letec (ten, co je ve vzduchu) a spotter (ten dohlíží na bezpečnost). Budeme cvičit ve skupinkách, aby byla lekce bezpečná a každý si mohl vyzkoušet všechny role. Na závěr se uvolníme krátkou thajskou masáží nebo terapeutickým létáním.
Lekce jsou vhodné pro úplné začátečníky a nejsou potřeba žádné předchozí zkušenosti s jogou, gymnastikou či jinou akrobaciií…
19:00 - 21:00Vánoční koncert     

Na programu slavnostního večera spojeného s předáním Cen rektora za rok 2019 vystoupí Komorní orchestr VŠCHT Praha a Chemchór. Je vyžadován společenský oděv.

Vstupenky budou k dispozici od pondělí 2. 12. 2019 na příslušných děkanátech u tajemnic.

Pro rektorátní pracoviště budou vstupenky připraveny na Oddělení komunikace. Prosíme, abyste si vstupenky za celé pracoviště, nikoli jako jednotlivci, nejprve objednali telefonicky na lince 4459 nebo na mailu Petra.Karnetova@vscht.cz následně za celé Vaše oddělení vyzvedávali.
Odebírat kalendář      O Kalendáři      Copyright © 2013 Vysoká škola chemicko technologická.      Vytvořilo a provozuje Výpočetní centrum.      Editor webu