Kalendář akcí VŠCHT Praha
<
>
17.6.2021 (čt)

Základy statistické analýzy ekonomických dat     

Osvěžte, získejte nebo rozšiřte si své znalosti z oblasti statistické analýzy ekonomickách dat. On-line kurz je určen především zaměstnancům VŠCHT s ekonomickým zaměřením a je nyní nabízen zdarma.

V kurzu bude objasněn výklad základních statistických metod, které lze uplatnit při zpracování, prezentaci a analýze ekonomických a společenských jevů.  Seznámíme se se základními metodami při vyhodnocování jedno a vícerozměrných výběrových statistických souborů, s metodami analýzy závislosti, modelováním a analýzou vztahů mezi (nejenom) ekonomickými veličinami. Zaměstananci v ekonomických oborech tak získají zkušenosti s využitím statistických metod v ekonomické…

ČÍM BUDU? | Kariérní měsíc VŠCHT Praha     

Zrovna jste oslavili státnice, nebo vás brzy čekají, a řešíte, co dál? Nebo se jen chcete předběžně zorientovat v budoucích možnostech uplatnění? Ať už je to tak či onak, na VŠCHT vás nenecháme ve štychu - přesně s tímhle vám totiž pomůže náš nový web!
Během kariérního měsíce se můžete těšit na:
- KARIÉRNÍ PŘEDNÁŠKY, kde vám poradíme se vším od průběžné přípravy na budoucí kariéru, přes její budování a hledání následného uplatnění na trhu;
- KARIÉRNÍ PORADNU, ve které vám pomůžeme s nasměrováním…
Biotech and 8th Czech-Swiss Symposium     

Biotech and 8th Czech-Swiss Symposium with exhibition v Praze 17.-20.6.2020

Členové organizačního výboru si dovolují Vás a Vaše spolupracovníky co nejsrdečněji pozvat na pravidelné biotechnologické symposium Biotech & Czech-Swiss Symposium with exhibition organizované ve spolupráci se švýcarskými kolegy, které se koná na Vysoké škole chemicko-technologické v Praze 17.-20.6.2020.

Podrobnosti na webových stránkách konference.

16:00 - 18:00Career Exploring     

Je před vámi ještě pořádná porce studia a říkáte si, že to, co přijde po škole, nějak za tu dobu samo vykrystalizuje? „Tak určitě :-D.“ Nejlépe tu myšlenku napište na papír, zmačkejte a vhoďte do kamen. Máte několik let, abyste si udělali jasno v tom, co by vás bavilo, a ještě si při tom vydělali nějakou kačku navíc. Nemusíte se stresovat se zdravotním a sociálním pojištěním a můžete se rozvíjet se v bezpečí záložny maminka/tatínek.

Pojďte si popovídat o světě Career Exploringu. Co to znamená? Pojďte objevit, co všechno už pro sebe vlastně děláte a ani nad tím nepřemýšlíte a jak hustý to bude, když nad tím uvažovat začnete.

 

17.06.2021 16:00 (Délka semináře90 min)

online

Typ: přednáška

Lektor:…
16:00 - 18:00Hledání práce v době (po)koronavirové     

Získejte praktické tipy k tomu, jak v dnešní době jako absolvent vysoké školy najít práci. Zaměříme se na hledání práce na hlavní pracovní poměr (ne brigády ke studiu nebo povinné praxe).

Jako základ získáte tipy pro nejběžnější témata: co si předem připravit, kde volná místa vypátrat, koho oslovit, co čekat od online pohovoru s personalistou, co zajímá budoucího šéfa… Nadstavbou budou odpovědi na vaše vlastní otázky – budete mít možnost je položit v průběhu a získat hned odpovědi.

koho s tím oslovit: nejvhodnější je to pro studenty vyšších ročníků (poslední ročníky magisterského studia, ale i bakalářského, pokud nechtějí…
Odebírat kalendář      O Kalendáři      Copyright © 2013 Vysoká škola chemicko technologická.      Vytvořilo a provozuje Výpočetní centrum.      Editor webu