Kalendář akcí VŠCHT Praha
<
>
17.10.2018 (st)

8:00 - 12:00Přihlášení na výjezd Erasmus v Letním semestru 2019     

Láká vás zahraničí? Rádi cestujete? Co to spojit se studiem, nebo stáží a vydat se na výjezd v rámci programu Erasmus? Každý výjezd je podpořen částkou od 330€ až 660€ v závislosti na zemi a typu výjezdu. Nyní je ideální příležitost stihnout ještě přihlášení na studijní pobyt (studium předmětů) v letním semestru aktuálního akademického roku na zbylá místa na partnerských školách. Podmínky jsou ukončený alespoň jeden rok VŠ studia a průměr do 2.00. Více informací na webu Zahraničního oddělení. Více informací i na akci International Day, která se uskuteční 17.10.2018. Nenechte si tuto příležitost utéct!
12:00 - 13:30Možnosti výjezdů do zahraničí pro zaměstnance     

 

Registrace: Vyplňte prosím krátký formulář

Jazyk: čeština (v případě zájmu o anglickou verzi, prosím kontaktujte Zahraniční oddělení)

 

Na schůzce se dozvíte informace nejen o oblíbeném výměnném programu Erasmus+, ale také mnoha dalších. Pozvání přijali i zástupci Domu zahraniční spolupráce, kteří představí možnosti pobytů skrze programy CEEPUS a jiné, a také představitelé organizací FULBRIGHT a DAAD.

 

Zástupci Zahraničního oddělení a některých zmíněných…
13:00 - 16:00International Day - Prezentace možností studia v zahraničí     

Zajímá tě Erasmus či studijní pobyty a stáže v cizích zemích? Honí se ti v hlavě spoustu otázek, na které neznáš odpověď? S tím bychom ti mohli pomoct! Přijď se 17. října podívat do respiria na International Day! Budeš mít možnost poznat různé kultury a zjistit všechno, co tě kdy zajímalo o výjezdu do cizích zemí!
Odebírat kalendář      O Kalendáři      Copyright © 2013 Vysoká škola chemicko technologická.      Vytvořilo a provozuje Výpočetní centrum.      Editor webu