Kalendář akcí VŠCHT Praha
<
>
17.9.2021 (pá)

8:30 - 15:00Tenisový turnaj VŠCHT     

Vážené kolegyně, Vážení kolegové,

dovolujeme si Vás pozvat na 2. ročník Tenisového turnaje pro studenty a zaměstnance VŠCHT Praha, který se bude konat 17.09.2021 (pátek) od 08:30 v tenisovém areálu ČVUT Na Kotlářce 7 (10 min chůze od budovy A).

Soutěž je určena pro všechny úrovně a je možné se přihlásit na smíšenou dvouhru a/nebo smíšenou čtyřhru. Startovné se neplatí.

Pro přihlášení vyplňte prosím do 12.09.2020 23:59 formulář, který naleznete v odkazu níže.

Přihláška: https://forms.gle/HyadvcmhqPzDvMQX8

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

 

V září…
10:00 - 14:00Řízení projektů (kurz pro doktorandy)     

Kurz - nepovinný doktorský předmět modulu C (poskytující studentům přenositelné kompetence, tedy dovednosti, které lze uplatnit relativně nezávisle na konkrétním studijním programu). Nabídka předmětů modulu C je společná pro všechny doktorské studijní programy.

Anotace kurzu:

Cílem semináře je poskytnout účastníků nezbytný vhled do spektra aspektů, které je třeba uvažovat pro úspěšnou realizaci investičních projektů, v modelových případech s akcentem na chemicko-technologickou oblast.

Seminář Řízení projektů je zaměřen na tři základní pilíře řízení projektů – 1) Plánování, příprava a realizace investičních projektů, optimalizace a vyhodnocování reálných…
Odebírat kalendář      O Kalendáři      Copyright © 2013 Vysoká škola chemicko technologická.      Vytvořilo a provozuje Výpočetní centrum.      Editor webu