Kalendář akcí VŠCHT Praha
<
>
19.6.2024 (st)

8:30 - 19:00VědaFest 2024     

Tento očekávaný a inspirativní akční den, představí více než sto expozic na jednom místě, a to opět v pražských Dejvicích. Letošní ročník VědaFestu se zaměří na téma „Věda vzdělává“ a představí návštěvníkům úžasný svět vědeckého poznání.
10:00 - 17:00PhD Open Office     

Máte dotaz ohledně doktorátu? Elektronický rozcestník doktoranda tě zve na PhD Open Office, kde se nás můžete zeptat na cokoli co vás zajímá nebo trápí. Zastav se za námi ve středu 19. 6. 2024 od 10:00 do 17:00 v B3306 (budova B, vchod Zikova, 2. patro).

Dej nám vědět, že dorazíš: https://forms.office.com/e/85WXB2pP5v

Tým Elektronického rozcestníku doktoranda

PhD support / Mili Losmanová losmanom@vscht.cz
13:00 - 14:30Workshop: Práce se emocemi – Integrace akademického roku     

Přemýšleli jste někdy o tom, jak vaše emoce ovlivňují váš každodenní život, vztahy a úspěch ve studiu i práci? Workshop "Práce s emocemi" vám pomůže porozumět vašim pocitům a efektivně s nimi pracovat s cílem vašeho osobního i profesního rozvoje.  

Proč se účastnit: 

  • Porozumění vlastním emocím: Naučíte se pojmenovat vaše emoce a lépe jim porozumět, což je klíčové pro psychickou pohodu a kvalitu života. 

  • Komunikace emocí: Získáte dovednosti pro efektivní komunikaci emocí s ostatními, což je nezbytné pro budování a udržení zdravých vztahů. 

  • Techniky regulace emocí: Naučíte se různé techniky pro řízení a regulaci emocí, což…
Odebírat kalendář      O Kalendáři      Copyright © 2013 Vysoká škola chemicko technologická.      Vytvořilo a provozuje Výpočetní centrum.      Editor webu