Kalendář akcí VŠCHT Praha
<
>
19.3.2024 (út)

9:00 - 17:00Kariérní coaching, kariérní konzultace - HOLEŠOVICE     

V rámci kariérního coachingu si ujasníš, jaká je nejlepší cesta pro budování tvé kariéry. S pomocí profesionálních poradkyň zjistíš, jaký typ práce tě bude naplňovat, na co se osobnostně hodíš, jaké jsou tvoje silné stránky nebo nadání a případně specifické oblasti k rozvoji.  Při tomto typu rozhovoru jdete s poradkyní na základě pokládaných otázek více do hloubky a je tak možné, že narazíte na otázky, které si sám/sama možná nepokládáš, a setkání ti pomůže ujasnit si tvé krátkodobé i dlouhodobé kariérní cíle. Doba trvání: 55 min.

Na kariérní…
10:00 - 13:00Akademická kultura pro doktorandy a doktorandky     

Třídílný kurz o akademické kultuře představí základní pojmy akademického chování, které probíhá mimo laboratoře a výraznou měrou se podílí na efektivní tvorbě nových znalostí. Bádat neznamená jen měřit a testovat hypotézy. Jde také o kultivaci kritického myšlení, umění vědecké komunikace a osvojení si zdravých vzorců chování ve vědecké skupině. Pomocí sdílení zkušeností vědkyň a vědců, společných diskuzí a zážitkových postupů budou účastníci a účastnice hledat odpovědi na otázky, které jsou aktuálně řešeny akademickou komunitou, z nich některé nemají nutně definové správně řešení.

Lektor: Michal…
10:00 - 11:30NTK: My First Scientific Article     

Tips on writing an article for early career researchers

Who should participate?

This webinar is designed primarily for doctoral candidates preparing to write their first article, but everyone who is interested in scholarly communication is welcome.

What topics will be covered?

Publishing results of research is a substantial and often compulsory part of every researcher's career. One's very first article might present a great challenge. In this webinar, we would like to share our writing experience as PhD candidates. Main topics we will discuss:

  • Common features of scientific articles and their structure
  • How to choose a journal
  • Tips for writing and finishing the article13:00 - 14:00Zasedání AS FTOP     

Navržený program zasedání:

  1. Projednání a hlasování o schválení akreditace magisterského studijního programu Energie a paliva
  2. Hlasování o schválení Volebního řádu AS FTOP
  3. Diskuze ke stávajícím podmínkám podávání VIGA projektů
  4. Zpětná vazba k projektovému centru
  5. Informace z KD
  6. Různé16:00 - 20:00Volná hraní + půjčovna     

Volné hraní v respiriu je hlavně pro ty, kterým nestačí si zahrát jednou měsíčně na Deskoherním semináři a pro ty, kteří si chtějí zahrát větší hry s lidmi, kteří se velkých her nebojí. Přijďte ve úterý v 16:00 do respiria a půjčte si hru z našeho seznamu: https://www.udkh.cz/#/games a prostě si hrajte 🙂 Jediný rozdíl mezi tímto volným hraním a (ne)pravidelným DesKOHraním je ten, že…
Odebírat kalendář      O Kalendáři      Copyright © 2013 Vysoká škola chemicko technologická.      Vytvořilo a provozuje Výpočetní centrum.      Editor webu