Kalendář akcí VŠCHT Praha
<
>
19.5.2017 (pá)


Mezinárodní konference "Strukturální změna na podporu genderové rovnosti ve výzkumu"     

Jaké jsou zkušenosti ze zahraničních univerzit, jaký vliv má jiná legislativa, národní politika a  odlišná historická zkušenost a socio-kulturní pozadí, ve kterém výzkumné organizace fungují?

8:00 - 18:00Salza - sjezd divoké řeky     

Typ kurzu: vodácký

Vedoucí kurzu: Čtvrtečka

Počet započ. dnů: 3

Kapacita: 18

Program:

V údolích pod majestátními štíty rakouských Alp tečou divoké řeky, které nedávají spát stovkám vodáků. Každý, kdo jednou okusí jejich rychlý proud, průzračnou vodu a dravé vlny, se musí vracet znovu a znovu, aby si užil nejen adrenalin, ale i překrásné pohledy na vysoké hory a vápencové soutěsky. Salza je vyhlášená svými peřejemi, které sice nejsou snadné, ale jsou přehledné a za každou z nich je klidná voda, ve které můžeme vydechnout, případně posbírat uplavané vybavení. Řeky budeme splouvat na stabilních…
12:00 - 21:00Ozvěny AFO v Dejvicích     

Filmové dokumenty se budou promítat v Dejvicích

VŠCHT v rámci Kampusu Dejvice iniciovala možnost pořádat ozvěny AFO (Mezinárodní festival populárně-vědeckých filmů Academia Film Olomouc). A právě to se letos poprvé uskuteční!

V pátek 19.5. se tak v NTK budete moct podívat na špičkové dokumentární filmy světové produkce, zúčastnit se odborných debat po vybraných filmech nebo se zúčastnit dalšího programu, včetně večera plného hudby ve stylu 90. let pořádaného spolkem UNI-ART.

Program:

  • 12:00 Budoucnost práce a smrti + debata
  • 14:00 Biologie 2.0 + Etnobotanika a lidská výživa: Případová studie ze Samoy.
  • 16:00 Hieronymus Bosch poznamenaný ďáblem
  • 18:00…15:00 - 16:00Optimalizace algoritmů z perspektivy počítačové vědy     

 

VŠCHT&UOCHB Seminář teoretické chemie

Vysoká škola chemicko-technologická, Praha, Ústav fyzikální chemie

Ústav organické chemie a biochemie AV ČR, v.v.i.

 
15:30 - 23:00Komín #3     

Studentský spolek UniArt ve spolupráci s komunikačním oddělením a Carbonem pořádá akci KOMÍN #3 - oslavu konce semestru.

Letošním tématem jsou devadesátá léta a second-hand.

Čekají Vás především skvělé kapely, školní sbor Chemchór, divadelní improvizace, excentrický taneční workshop, soutěž o nejlepší kostým, léty prověřená kombinace pivo+párek v režii Carbonu, tématická výzdoba, krásné dívky a vášniví muži.

---PROGRAM---
Odebírat kalendář      O Kalendáři      Copyright © 2013 Vysoká škola chemicko technologická.      Vytvořilo a provozuje Výpočetní centrum.      Editor webu