Kalendář akcí VŠCHT Praha
<
>
20.11.2023 (po)

Deadline pro nominace kandidátek/tů na Cenu J. Hamáčkové 2023 v kat. A) a B)     

Nominujte kandidátky/kandidáty

pro kategorii A)  Veřejné ocenění mimořádného přínosu žen, zaměstnankyň VŠCHT Praha, k rozvoji vědy, výzkumu, pedagogiky, inovací a dalšího působení v akademické sféře.

kategorii b)  Veřejné ocenění zaměstnankyně VŠCHT Praha za mimořádný přínos v oblasti vnitřního rozvoje školy nebo přínos zaměstnance/kyně při prosazování  rovných příležitostí v pracovních vztazích a výzkumu na VŠCHT Praha

9:00 - 17:00Kariérní coaching, kariérní konzultace     

V rámci kariérního coachingu si ujasníš, jaká je nejlepší cesta pro budování tvé kariéry. S pomocí profesionálních poradkyň zjistíš, jaký typ práce tě bude naplňovat, na co se osobnostně hodíš, jaké jsou tvoje silné stránky nebo nadání a případně specifické oblasti k rozvoji.  Při tomto typu rozhovoru jdete s poradkyní na základě pokládaných otázek více do hloubky a je tak možné, že narazíte na otázky, které si sám/sama možná nepokládáš, a setkání ti pomůže ujasnit si tvé krátkodobé i dlouhodobé kariérní cíle. Doba trvání: 55 min.

Na kariérní…
13:00 - 14:00Relaxace     

Relax a studium? Jde to dohromady! Vyzkoušejte si lekci relaxace přímo ve škole a naučte se účinně pracovat se stresem.

Pro efektivní studium a integraci nabitých znalostí je stěžejní pravidelně uvolňovat nahromaděné napětí a nechat mozek i tělo odpočinout. Ideální příležitost nabízí právě relaxace, kterou se zároveň osvěžíte pro další práci.

Jak to bude probíhat? V malé skupince si vyzkoušíte různé druhy relaxace, všímavosti či imaginace. Budete sedět nebo ležet na dekách, doporučujeme proto pohodlné oblečení (v upnutých džínách nebo krátké sukni se nerelaxuje nejlépe).

Přijďte opakovaně! Pravidelná relaxace vám může pomoci se zlepšením…
16:00 - 18:00Bezpečné prostředí na VŠCHT     

Jednou ze základních podmínek pro studium je cítit se na vysoké škole bezpečně. Během workshopu si proto představíme, jaké jsou projevy mocenské hierarchie, jak můžeme rozpoznat nevhodné chování a co v takovém případě můžeme dělat. Cílem je podporovat bezpečnou a inkluzivní atmosféru na VŠCHT.
17:00 - 18:30Právní gramotnost I     

Cyklus přednášek o právní gramotnosti účastníkům poskytne základní přehled o systému práva a náhled do různých právních záležitostí (uzavírání smluv, občanskoprávní spory, trestní řízení). Dozvíte se obecné základy práva, principy soudního řízení a naučíte se orientovat v zákonech. Detailněji se podíváme na smluvní a směnečné právo, kterým se hodí lépe rozumět, včetně detailního rozboru konkrétní smlouvy a směnky. 

Celý cyklus je koncipován interaktivně, rozeberou se konkrétní reálné situace, na co si dát pozor, a bude zde dostatek prostoru pro vaše otázky (připravte si dotazy na cokoliv,…
20:30 - 22:00Páté utkání mužské Fakultní florbalové ligy SK VŠCHT Praha vs. UK 1. LF     Odebírat kalendář      O Kalendáři      Copyright © 2013 Vysoká škola chemicko technologická.      Vytvořilo a provozuje Výpočetní centrum.      Editor webu