Kalendář akcí VŠCHT Praha
<
>
21.3.2024 (čt)

Adamantan Cup 2024: UCT Prague Ice Hockey Tournament - 2. den     

Rádi bychom Vás pozvali na již druhý ročník mezinárodního turnaje v ledním hokeji Adamantan Cup: UCT Prague Ice Hockey Tournament, kterého se účastní přední evropské univerzity.

Účastníci:

  • Vysoká škola chemicko-technologická v Praze
  • Titans Prague
  • University of Oxford
  • Eindhoven University of Technology
  • EFREI Paris
  • Bundeswehr Universität in Hamburg

Pořadatelem turnaje je hokejový tým SK Chemie, který již od roku 2016 reprezentuje Vysokou školu chemicko-technologickou v Praze (UCT Prague). Přední česká technická univerzita si za dobu své samostatné existence vybudovala renomé špičkové vzdělávací a vědecké instituce v oblasti chemie a potravinářství a to nejen v Evropě, ale i za jejími…

9:00 - 15:00Kariérní coaching     

Kariérní coaching pro výběr budoucího směřování

V rámci kariérního coachingu si můžeš ujasnit své budoucí studijní i kariérní směřování. Setkání ti pomůže uvědomit si zejména tvé silné stránky, v čem by ses mohl(a) začít vzhledem k plánované budoucnosti rozvíjet nebo co tě ve studiu, v práci, v životě opravdu baví a dává ti smysl. Při tomto typu rozhovoru jdete s poradkyní na základě pokládaných otázek více do hloubky, a je tak možné, že narazíte na otázky, které si sám/sama možná nepokládáš, a setkání ti pomůže ujasnit si tvé krátkodobé i dlouhodobé cíle. 

Doba trvání: 55…
14:00 - 15:30Prezentace vítězného návrhu architektonické soutěže na dostavbu nové budovy VŠCHT     

Speciální prezentace autorů vítězného návrhu architektonické soutěže na dostavbu 4. kvadrantu Vítězného náměstí pouze pro studenty a zaměstnance VŠCHT Praha. Součástí návrhu je i podoba nové budovy naší univerzity.  

V rámci programu představí rektor Milan Pospíšil soutěžní zadání nového objektu univerzity a architekti Pascal Cornips (Benthem Crouwel Architects) a Jiří Opočenský (OV-A) z vítězného konsorcia přiblíží detailní podobu návrhu včetně jeho geneze.   

Budeme rádi, když se následně zapojíte do diskuze.

 Akce bude také živě streamována online.
17:00 - 18:00Lekce jógy UNI-ART     

Lekce jógy probíhají každý čtvrtek od 17.00 do 18.00 v místnosti Uhelna. Lekce se konají v anglickém jazyce a jsou zdarma. Lektorkou je Stephanie Campeggi. Je potřeba vzít si vlastní podložku na cvičení. Lekce jógy zaštituje studentský spolek UNI-ART.
19:00 - 20:002. kolo Mužské futsalové ligy VŠCHT vs UK     

2. kolo Mužské futsalové ligy VŠCHT vs UK
Odebírat kalendář      O Kalendáři      Copyright © 2013 Vysoká škola chemicko technologická.      Vytvořilo a provozuje Výpočetní centrum.      Editor webu