Kalendář akcí VŠCHT Praha
<
>
22.2.2024 (čt)

9:00 - 14:30Burza skript     

Studenti mají možnost si zakoupit skripta z online seznamu u Tutorů (od 9 do 13 hodin). Peníze z prodaných skript nebo neprodaná skripta si mohou prodávající přijít vyzvednout stejný den odpoledne (od 13 do 14:30 hodin).
16:00 - 17:30Harm reduction: Bezpečně v rizikových situacích     

Možná jste se už někdy ocitli v situaci, kdy jste to vy nebo váš blízký na party trochu přehnali nebo jste podlehli tlaku okolí a “nechali se ukecat” k užití psychoaktivních a návykových látek. Možná máte vy nebo někdo z vašeho okolí zkušenost s rizikovým užíváním těchto substancí s neblahými následky, nebo přímo se závislostí. A možná se chcete jen ze zvědavosti dozvědět o tématu více. 

Bezpečné a zodpovědné užívání těchto látek je dnes zásadní téma, a to nejen ve světě noční zábavy, ale i v obecném kontextu prevence závislostí a ochrany zdraví. 

Workshop se zaměří na tzv.  harm reduction (snížení rizik) v současné…
17:00 - 18:00Lekce jógy UNI-ART     

Lekce jógy probíhají každý čtvrtek od 17.00 do 18.00 v místnosti Uhelna. Lekce se konají v anglickém jazyce a jsou zdarma. Lektorkou je Stephanie Campeggi. Je potřeba vzít si vlastní podložku na cvičení. Lekce jógy zaštituje studentský spolek UNI-ART.
19:15 - 21:006. kolo mužské Univerzitní basketbalové ligy mužů: SK VŠCHT Praha vs VŠE     Odebírat kalendář      O Kalendáři      Copyright © 2013 Vysoká škola chemicko technologická.      Vytvořilo a provozuje Výpočetní centrum.      Editor webu