Kalendář akcí VŠCHT Praha
<
>
22.5.2024 (st)

9:00 - 17:00Kariérní coaching, kariérní konzultace     

V rámci kariérního coachingu si ujasníš, jaká je nejlepší cesta pro budování tvé kariéry. S pomocí profesionálních poradkyň zjistíš, jaký typ práce tě bude naplňovat, na co se osobnostně hodíš, jaké jsou tvoje silné stránky nebo nadání a případně specifické oblasti k rozvoji.  Při tomto typu rozhovoru jdete s poradkyní na základě pokládaných otázek více do hloubky a je tak možné, že narazíte na otázky, které si sám/sama možná nepokládáš, a setkání ti pomůže ujasnit si tvé krátkodobé i dlouhodobé kariérní cíle. Doba trvání: 55 min.

Na kariérní konzultaci můžeš…
13:00 - 14:30Workshop: Práce se emocemi – Mindfulness     

Přemýšleli jste někdy o tom, jak vaše emoce ovlivňují váš každodenní život, vztahy a úspěch ve studiu i práci? Workshop "Práce s emocemi" vám pomůže porozumět vašim pocitům a efektivně s nimi pracovat s cílem vašeho osobního i profesního rozvoje.  

Proč se účastnit: 

  • Porozumění vlastním emocím: Naučíte se pojmenovat vaše emoce a lépe jim porozumět, což je klíčové pro psychickou pohodu a kvalitu života. 

  • Komunikace emocí: Získáte dovednosti pro efektivní komunikaci emocí s ostatními, což je nezbytné pro budování a udržení zdravých vztahů. 

  • Techniky regulace emocí: Naučíte se různé techniky pro řízení a regulaci emocí, což…
16:00 - 17:30AI v akademickém prostředí     

Vážení vědci, studenti a pedagogové,

kladete si otázky ohledně budoucnosti vědy a vysokoškolského vzdělávání v éře umělé inteligence (AI)? Připojte se k nám na panelovou diskuzi "Umělá inteligence v akademickém prostředí". V diskuzi se budeme zabírat integrací AI do výuky z pohledu vyučujících i studentů, etikou a nevyhnutelnými změnami u studentských/vědeckých prací.

🦄 Moderuje Petr Koubský (redaktor Deníku N). 

 🦄 Diskutují Ondřej Plátek (odborník na hluboké učení a doktorand na MFF UK), David Hurný (člen kolegia rektorky na UK) a Milan Jahoda (prorektor pro pedagogiku na VŠCHT).

 KDY? 22. května od 16:00
Odebírat kalendář      O Kalendáři      Copyright © 2013 Vysoká škola chemicko technologická.      Vytvořilo a provozuje Výpočetní centrum.      Editor webu