Kalendář akcí VŠCHT Praha
<
>
23.10.2018 (út)

9:00 - 10:00Uni-Art Jóga s Paulínou     

Návrat do školních lavic a laboratoří je náročný nejen pro naše hlavy, ale i záda, nohy a ruce. A proto, a nejen proto, si přijďte urovnat myšlenky, protáhnout končetiny a narovnat páteř jen pár kroků od přednáškových místností. 

V tomto semestru převezmou vedení lekcí lektorky a zároveň studentky VŠCHT Praha, Paulína Strečanská a Kristýna Žemlová. Paulínu můžete znát z lekcí konaných v Jógovně a Jóga Letná. Za teplých dní se budeme scházet na dvoře u Apsidy (budova A) a později ve vnitřních prostorech budovy B.

 • Náročnost lekcí bude uzpůsobena schopnostem skupiny
 • Jógamatky s sebou
 • Akce určena pro studenty a zaměstnance VŠCHT Praha
 • Vstupné dobrovolné

Kromě…
11:00 - 17:00Psychologická poradna     

Individuální psychologické poradenství a pomoc s řešením obtížných životních situací nebo problémů se studiem
14:00 - 17:00Zasedání akademického senátu VŠCHT Praha     

Program zasedání:

 1. Plán realizace strategického záměru vzdělávací a vědecké a výzkumné, vývojové a inovační, umělecké nebo další tvůrčí činnosti (schvalování)
 2. Institucionální plán (projednávání); CRP (projednávání)
 3. Jednací řád etické komise; Prevence sexuálního obtěžování a genderově podmíněného obtěžování na VŠCHT Praha (projednání vnitřních dokumentů)
 4. Ochrana a uplatňování práv duševního vlastnictví na Vysoké škole chemicko-technologické v Praze (projednávání směrnice)
 5. Fond Dagmar Procházkové (projednávání směrnice)
 6. Různé
  a)…Odebírat kalendář      O Kalendáři      Copyright © 2013 Vysoká škola chemicko technologická.      Vytvořilo a provozuje Výpočetní centrum.      Editor webu