Kalendář akcí VŠCHT Praha
<
>
23.9.2020 (st)

12:00 - 16:00Kariérní coaching     

V rámci kariérního coachingu si můžeš ujasnit, jaká je nejlepší cesta pro budování Tvé kariéry. S pomocí profesionálních poradkyň zjistíš, jaký typ práce Tě bude naplňovat, na co se osobnostně hodíš, přijdeš na to, jaké jsou Tvoje silné stránky nebo nadání a případně specifické oblasti k rozvoji.  Při tomto typu rozhovoru jdete s poradkyní na základě pokládaných otázek více do hloubky a je tak možné, že narazíte na otázky, které si sami možná nepokládáš a poradkyně Ti tím pomůže ujasnit Tvé krátkodobé i dlouhodobé kariérní cíle.
Doba trvání: 55 min

Na konzultaci je nutné se přihlásit.
15:00 - 22:00ZRUŠENO - KOMÍN #6     

Multižánrový festivalový den “Komín” je již tradiční slavnost ukončující letní semestr. Letos však semestr Komínem zahájíme!

Program se typicky skládá z vystoupení studentských kapel, přizvaných umělců a tvůrců, představení divadelních a improvizačních seskupení, nebo univerzitního sboru společně s orchestrem. 
Odebírat kalendář      O Kalendáři      Copyright © 2013 Vysoká škola chemicko technologická.      Vytvořilo a provozuje Výpočetní centrum.      Editor webu