Kalendář akcí VŠCHT Praha
<
>
9/23/2020 (We)

12:00 - 16:00Kariérní coaching     

V rámci kariérního coachingu si můžeš ujasnit, jaká je nejlepší cesta pro budování Tvé kariéry. S pomocí profesionálních poradkyň zjistíš, jaký typ práce Tě bude naplňovat, na co se osobnostně hodíš, přijdeš na to, jaké jsou Tvoje silné stránky nebo nadání a případně specifické oblasti k rozvoji.  Při tomto typu rozhovoru jdete s poradkyní na základě pokládaných otázek více do hloubky a je tak možné, že narazíte na otázky, které si sami možná nepokládáš a poradkyně Ti tím pomůže ujasnit Tvé krátkodobé i dlouhodobé kariérní cíle.
Doba trvání: 55 min

Na konzultaci je nutné se přihlásit.
15:00 - 22:00CANCELED - KOMÍN #6     

The multi-genre festival day "Chimney" is already a traditional celebration ending the summer semester. This year, however, we will start the semester with Chimney!

The program typically consists of performances by student bands, invited artists and creators, performances by theater and improvisation groups, or a university choir together with an university orchestra.
Subscribe      About Calendar      Copyright © 2013 Institute of Chemical Technology.      Provided by Computing Centre      Web editor