Kalendář akcí VŠCHT Praha
<
>
24.11.2021 (st)

Transfer technologií a ochrana duševního vlastnictví (kurz pro doktorandy)     

Kurz Transfer technologií a ochrana duševního vlastnictví proběhne v úterý 23. a ve středu 24. listopadu.

Cílem semináře je osvětlit posluchačům možnosti ochrany duševního vlastnictví, a to jak autorských děl, tak výsledků technické tvůrčí činnosti, u kterých se podstatná část předmětu věnuje způsobům jak aktivně podporovat transfer těchto výsledků vědy a výzkumu do praxe.

Vyučující jsou významní experti s mnohaletými zkušenostmi v oblasti technologie transferu a ochrany duševního vlastnictví.

  • prof. Ing. Martin Fusek, CSc. - Ředitel nejúspěšnějšího technologického transferového centra v české republice - IOCB Tech (ÚOCHB AVČR).
  • Mgr. Michal Beluský - Právník…
13:00 - 15:00Zasedání AS FTOP     

Navržený program zasedání:

1.          Volby kandidáta na děkana
2.          Vyhlášení výsledků voleb
3.          Projednání záměru vytvoření nového studijního programu – IMETE
4.          Projednání záměru vytvoření nového studijního programu – Inženýrství udržitelnosti / Sustainability engineering
5.          Projednání vzniku nového ústavu na FTOP
6.          Exkurze studentů po ústavech

 17:00 - 19:30Společenský večer (akce Výjezdového měsíce)     

Chtěl/a bys vyrazit na placenou stáž nebo studijní výjezd do zahraničí? 

Pokud se zajímáš o stáže/výjezdy, neváhej a přihlas se na Společenský večer v rámci Výjezdového měsíce. Jedná se o neformální střetnutí zájemců o stáže, vše v příjemné a přátelské atmosféře formou her a zábavných úloh. Budeš mít zároveň poznat studenty, kteří už v zahraničí (na stáži) byli, zároveň studenty, kteří jsou právě na svém výjezdu v ČR u nás ve škole.

Na akci je nutná registrace, proto sleduj FB stránku eventu, kde postupně přibydou odpovídající informace a link na přihlášení.


Akce je součástí…
17:00 - 21:00Šachový turnaj - ŠFP     

Šachy jsou sport králů! Šípkův pohár pokračuje, přijďte podpořit svou fakultu a zúčastněte se. Turnaj se uskuteční ve středu 24. 11. od 17h v učebně B36. Vzhledem k přípravě formátu je nutné se předem přihlásit a to na email prevrata@vscht.cz s předmětem ŠACHY 2021, v mailu uveďte jméno, příjmení, fakultu a ročník (přihlášky budou otevřeny do neděle 21.11. včetně). Přesný systém bude upřesněn později podle počtu přihlášených, základní info je na https://aktivni.vscht.cz/sipkuv-pohar/sachovy-turnaj. Těšíme se na vás! 
Odebírat kalendář      O Kalendáři      Copyright © 2013 Vysoká škola chemicko technologická.      Vytvořilo a provozuje Výpočetní centrum.      Editor webu