Kalendář akcí VŠCHT Praha
<
>
25.10.2022 (út)

Application for Miroslav Vlček Scholarship     

The Miroslav Vlček Extraordinary Scholarship is a form of honoring the memory of the professor, Miroslav Vlček – the spiritual father of the idea and from 2015 to 2019 the coordinator of the Study in Prague project, which brought together seven Prague public universities and attracted hundreds of foreign students to study in Prague. The extraordinary scholarship of Miroslav Vlček aims to contribute to the higher internationalization of the university environment of public universities in Prague by increasing the number of foreign students studying in foreign language study programs.
 

 Conditions for awarding the scholarship
1. The extraordinary scholarship of Miroslav Vlček is awarded in accordance with § 91 of Act No. 111/1998 Coll., on universities, as amended, and the Scholarship Rules of VŠCHT Prague.
2. Students who are not citizens of the Czech Republic may apply for a scholarship.
3. The student must study…

9:00 - 12:00Kariérní coaching, kariérní konzultace     

V rámci kariérního coachingu si můžeš ujasnit, jaká je nejlepší cesta pro budování Tvé kariéry. S pomocí profesionálních poradkyň zjistíš, jaký typ práce Tě bude naplňovat, na co se osobnostně hodíš, jaké jsou Tvoje silné stránky nebo nadání a případně specifické oblasti k rozvoji.  Při tomto typu rozhovoru jdete s poradkyní na základě pokládaných otázek více do hloubky a je tak možné, že narazíte na otázky, které si sám/sama možná nepokládáš, a setkání Ti pomůže ujasnit si Tvé krátkodobé i dlouhodobé kariérní cíle. Doba trvání: 55 min.

Na kariérní…
14:00 - 18:00Zasedání akademického senátu VŠCHT Praha     

Program zasedání Akademického senátu konaného dne 25. 10. 2022

  1. Změna názvu Ústavu učitelství a humanitních věd
  2. Plán realizace strategického záměru (1. čtení)
  3. Různé
  4. a) Nová směrnice o ubytování zahraničních studentů a Výnos o energiích (informace, připomínky)
  5. b) Informace z výjezdního zasedání
  6. c) Informace z činnosti výborů
    d) Informace z kolegia rektora                                                                                                           …16:30 - 18:00Podpůrná skupina: Time & Self Management (2)     

Zaměříme se na témata jako jak si vytvořit dobrý režim dne a studia, jak se efektivně učit i kde hledat pomoc. Své myšlenky, doporučení a zkušenosti představí Blanka Pilátová, úspěšná absolventka VŠCHT. Po krátkém úvodu následuje společná diskuze. Nejste na to sami!

Kdy? 
4 setkání –  4. 10., 25. 10., 15. 11., 6. 12. – tj. jednou za 3 týdny, vždy v úterý od 16:30 do cca 18:00. První dvě setkání proběhnou osobně ve škole v Dejvicích (místo bude upřesněno po přihlášení), v listopadu a prosinci se uvidíte online. Je nutné/doporučené zúčastnit se všech termínů.

Více informací a přihlašování najdete na…
19:00 - 20:00Do Německa na zkušenou     

Chceš vycestovat během studia na vysoké škole do Německa a ještě moc nevíš jak na to? Rád bys vyjel/a co nejlevněji nebo úplně zadarmo? Chtěl/a bys ses dozvědět ještě o jiných nabídkách, než je Erasmus+? Chceš se ucházet o stipendium a nevíš, co je k tomu vše potřeba? Tak neváhej a připoj se 19., nebo 25.10. od 19 hod. na naše online setkání.
Uvidíme se na platformě Google Meets
meet.google.com/jyp-nsni-uxa
Co se všechno dozvíš?
- podrobnosti o stipendiích BTHA, ČNFB, DAAD, GFPS aj.,
- kde hledat nabídky, práce a stáže,
- praktické rady od absolventa těchto pobytů,
- informace o dobrovolnických pobytech v Německu a bude toho mnohem víc!
Do Německa na zkušenou je projekt Česko-německého…
Odebírat kalendář      O Kalendáři      Copyright © 2013 Vysoká škola chemicko technologická.      Vytvořilo a provozuje Výpočetní centrum.      Editor webu