Kalendář akcí VŠCHT Praha
<
>
26.10.2022 (st)

Application for Miroslav Vlček Scholarship     

The Miroslav Vlček Extraordinary Scholarship is a form of honoring the memory of the professor, Miroslav Vlček – the spiritual father of the idea and from 2015 to 2019 the coordinator of the Study in Prague project, which brought together seven Prague public universities and attracted hundreds of foreign students to study in Prague. The extraordinary scholarship of Miroslav Vlček aims to contribute to the higher internationalization of the university environment of public universities in Prague by increasing the number of foreign students studying in foreign language study programs.
 

 Conditions for awarding the scholarship
1. The extraordinary scholarship of Miroslav Vlček is awarded in accordance with § 91 of Act No. 111/1998 Coll., on universities, as amended, and the Scholarship Rules of VŠCHT Prague.
2. Students who are not citizens of the Czech Republic may apply for a scholarship.
3. The student must study…

17:00 - 19:00Společně, i když jsme každý jiný II. – Komunikace a naslouchání     

Již při narození začneme se světem komunikovat. Nejprve pláčem a poté slovy, učíme se porozumět lidem okolo nás a snažíme se jim přizpůsobit. Na základě životních zkušeností si vytváříme filtry, které používáme zcela nevědomě, většinou až do té doby, než nás na toto nastavení někdo upozorní. Ukážeme si, jak filtry ovlivňují život. Během workshopu se také zaměříme na to, jak správně naslouchat a jak se ptát, protože kvalita naslouchání vede automaticky k lepším otázkám. Život se zažitými filtry a jízda v „automatu“ je sice snadnější, ale společně objevíme, že ta „druhá“ strana je mnohem barevnější. Účastníci si odnesou nová uvědomění v komunikačním…
17:30 - 20:00Chempro - trénink improvizace Divadla (v)Ochotných Chemiků     

Přijďte si zatrénovat, vyčistit hlavu, pobavit se, vylepšit svoje soft-skills. Přijďte k nám patřit.

Chempro je uskupení několika vědeckých šílenců z VŠCHT Praha a okolí, kteří se zároveň zabývají improvizačním divadlem a společně vytvářejí jedinečnou kombinaci vědec-herec. Dali se dohromady začátkem akademického roku 2015/2016 na popud Ondry Lidického a poprvé vystoupili 12. listopadu 2015 na téma "Věda je dobře připravená improvizace" na Ústavu makromolekulární chemie AV ČR, v. v. i.. Tým společně s Ondrou založila a udržuje Dana Bílková (nyní Kardová) - Baňule. Patříme pod Divadlo (v)Ochotných Chemiků.
19:00 - 21:00Startup Night     

Setkání studentů se zájmem o startupy,inovace a spoločensky prospěšné podnikání.
19:00 - 23:00Startup Night vol. 2     
 
 21:00 - 4:00Chemický Halloween 2022     
Halloweenská party (nejen) pro chemiky!
Kostým vřele doporučen 🦇👹
🎃 Originální výzdoba
🎭 Soutěž o nejlepší převlek
🍹 Akční drinky
🥃 Welcome drink pro prvních 100 příchozích
Vstupné (pouze hotově…Odebírat kalendář      O Kalendáři      Copyright © 2013 Vysoká škola chemicko technologická.      Vytvořilo a provozuje Výpočetní centrum.      Editor webu