Kalendář akcí VŠCHT Praha
<
>
27.2.2018 (út)

14:00 - 15:30FTOP - Fakultní Erasmus informační schůzka     

FTOP - Fakultní Erasmus informační schůzka se uskuteční v út 27.2. od 14h. Přijďte získat informace o možnostech výjezdů v rámci programu Erasmus+ pro studenty FTOP. Dozvíte se více o výběru vhodných škol a další praktické informace spojené s výjezdy do zahraničí. Místnost bude upřesněna.
14:30 - 16:30Food Forum - Konkurenceschopnost evropského potravinářství     

FOOD FORUM - MEZINÁRODNÍ KONFERENCE SALIMA 2018
„Konkurenceschopnost evropského potravinářství“
s cílem zvýšení ochrany spotřebitele formou eliminace fenoménu dvojí kvality potravin, falšování potravin a boji proti nekalým obchodním praktikám”

VSTUP ZDARMA

Vzhledem ke kapacitě sálu, prosím, o potvrzení Vaší účasti nejpozději do 23.2.2018 na e-mail: monika.frankova@mze.cz
17:30 - 20:00Poznáváme svět kolem nás     

Samozřejmě celý svět nikdy nepoznáme, ale už od dětství se o to snažíme. Vnímáme - zrakem, sluchem, hmatem…, zpracováváme a cítíme, zapojujeme fantazii a představivost, třídíme, přemýšlíme a snažíme se pochopit a pamatovat…Čemu dát přednost - řízenému a systematickému poznávání světa (školní vyučování) nebo živelnému samopoznávání vlastní zkušeností? Jak je to s poznáváním světa v různých obdobích života? Co je myšlení a co děláme, když přemýšlíme si můžete poslechnout od psycholožky Lenky Krejčové.
Odebírat kalendář      O Kalendáři      Copyright © 2013 Vysoká škola chemicko technologická.      Vytvořilo a provozuje Výpočetní centrum.      Editor webu