Kalendář akcí VŠCHT Praha
<
>
27.3.2024 (st)

9:00 - 17:00Kariérní coaching, kariérní konzultace     

V rámci kariérního coachingu si ujasníš, jaká je nejlepší cesta pro budování tvé kariéry. S pomocí profesionálních poradkyň zjistíš, jaký typ práce tě bude naplňovat, na co se osobnostně hodíš, jaké jsou tvoje silné stránky nebo nadání a případně specifické oblasti k rozvoji.  Při tomto typu rozhovoru jdete s poradkyní na základě pokládaných otázek více do hloubky a je tak možné, že narazíte na otázky, které si sám/sama možná nepokládáš, a setkání ti pomůže ujasnit si tvé krátkodobé i dlouhodobé kariérní cíle. Doba trvání: 55 min.

Na kariérní…
10:00 - 11:30NTK: Introduction to Research Data Management     

How not to get overwhelmed by data

Who should participate?

This webinar is intended mainly for graduate students and early career researchers who are dealing with research data while writing dissertations, scientific articles, or grant proposals, but anyone interested in a basic introduction to research data management (RDM) is welcome to attend.

What topics will be covered?

RDM involves research data-related activities such as the organization, storage, sharing, and security. This webinar provides a brief introduction to RDM with some practical suggestions to consider before starting a research project, including: 

 • Why is it important to manage my research data?
 • RDM in the context of Open Science and the FAIR principles.
 • What is research data and how can it be organized?
 • How do I store and share my research data?13:00 - 14:30Workshop: Práce se emocemi – Moje cesta studiem     

Přemýšleli jste někdy o tom, jak vaše emoce ovlivňují váš každodenní život, vztahy a úspěch ve studiu i práci? Workshop "Práce s emocemi" vám pomůže porozumět vašim pocitům a efektivně s nimi pracovat s cílem vašeho osobního i profesního rozvoje.  

Proč se účastnit: 

 • Porozumění vlastním emocím: Naučíte se pojmenovat vaše emoce a lépe jim porozumět, což je klíčové pro psychickou pohodu a kvalitu života. 

 • Komunikace emocí: Získáte dovednosti pro efektivní komunikaci emocí s ostatními, což je nezbytné pro budování a udržení zdravých vztahů. 

 • Techniky regulace emocí: Naučíte se různé techniky pro řízení a regulaci emocí, což…
16:00 - 18:00Job fair velitelství informačních a kybernetických sil     

Pozvánka na virtuální veletrh pracovních pozic u infomačních a kybernetických sil Armády české republiky

Přihlaste se na přiloženom linku k události.
17:00 - 18:30Chem-iK: Využijte veletrh pracovních příležitostí Chem-iK na maximum     

Vytěžte z veletrhu pracovních příležitostí Chem-iK co nejvíc! Přijďte na krátký workshop, kde si můžete ujasnit:

 • Co vám veletrh může nabídnout: Zjistíte, jaké možnosti se na veletrhu objevují.
 • Jak se na veletrh dobře připravit a na co se ptát na místě: Naučíte se efektivně komunikovat s vystavovateli, a získáte tak od nich cenné informace.
 • Co si z veletrhu chcete/potřebujete odnést (a tím nemyslíme jen propagační materiály!): Budete vědět, co hledáte a jak toho dosáhnout.
 • Jak na místě zaujmout zástupce firem: Dostanete tipy na to, jak udělat dojem a získat jejich pozornost.
 • Co se vyplatí udělat hned po akci: Jak efektivně využít nově získané informace.

Už žádné bezcílné bloumání…
17:00 - 22:00POTLACH     

Hudební session "táborákové" hraní POTLACH pro studenty i zaměstnance! Více na stránkách POTLACHU.

Spojujeme lidi s láskou k hudbě a přírodě. Hrajeme tak, jak kdo umí a na co kdo chce. Někdo hraje zpatra, má noty, někdo taby, někdo zpěvník, někdo jen poslouchá. Scházíme se obvykle v různém složení i počtu. 
20:15 - 21:45Utkání Fakultní hokejové ligy SK Chemie vs. Motol Pelicans     Odebírat kalendář      O Kalendáři      Copyright © 2013 Vysoká škola chemicko technologická.      Vytvořilo a provozuje Výpočetní centrum.      Editor webu