Kalendář akcí VŠCHT Praha
<
>
27.3.2024 (st)

9:00 - 17:00Kariérní coaching, kariérní konzultace     

V rámci kariérního coachingu si ujasníš, jaká je nejlepší cesta pro budování tvé kariéry. S pomocí profesionálních poradkyň zjistíš, jaký typ práce tě bude naplňovat, na co se osobnostně hodíš, jaké jsou tvoje silné stránky nebo nadání a případně specifické oblasti k rozvoji.  Při tomto typu rozhovoru jdete s poradkyní na základě pokládaných otázek více do hloubky a je tak možné, že narazíte na otázky, které si sám/sama možná nepokládáš, a setkání ti pomůže ujasnit si tvé krátkodobé i dlouhodobé kariérní cíle. Doba trvání: 55 min.

Na kariérní…
10:00 - 11:30NTK: Introduction to Research Data Management     

How not to get overwhelmed by data

Who should participate?

This webinar is intended mainly for graduate students and early career researchers who are dealing with research data while writing dissertations, scientific articles, or grant proposals, but anyone interested in a basic introduction to research data management (RDM) is welcome to attend.

What topics will be covered?

RDM involves research data-related activities such as the organization, storage, sharing, and security. This webinar provides a brief introduction to RDM with some practical suggestions to consider before starting a research project, including: 

  • Why is it important to manage my research data?
  • RDM in the context of Open Science and the FAIR principles.
  • What is research data and how can it be organized?
  • How do I store and share my research data?13:00 - 14:30Workshop: Práce se emocemi – Moje cesta studiem     

Přemýšleli jste někdy o tom, jak vaše emoce ovlivňují váš každodenní život, vztahy a úspěch ve studiu i práci? Workshop "Práce s emocemi" vám pomůže porozumět vašim pocitům a efektivně s nimi pracovat s cílem vašeho osobního i profesního rozvoje.  

Proč se účastnit: 

  • Porozumění vlastním emocím: Naučíte se pojmenovat vaše emoce a lépe jim porozumět, což je klíčové pro psychickou pohodu a kvalitu života. 

  • Komunikace emocí: Získáte dovednosti pro efektivní komunikaci emocí s ostatními, což je nezbytné pro budování a udržení zdravých vztahů. 

  • Techniky regulace emocí: Naučíte se různé techniky pro řízení a regulaci emocí, což…
Odebírat kalendář      O Kalendáři      Copyright © 2013 Vysoká škola chemicko technologická.      Vytvořilo a provozuje Výpočetní centrum.      Editor webu