Kalendář akcí VŠCHT Praha
<
>
27.9.2017 (st)

Burza skript na VŠCHT Praha     

Víš, kde seženeš všechna skripta na jednom místě? Nebaví tě hledat inzeráty na nástěnkách? Chceš prodat skripta, která už nepotřebuješ? Chceš levně, rychle a hlavně bez starostí nakoupit skripta na další semestr? Ušetříme ti čas i peníze, protože na VŠCHT pořádáme každý semestr burzu skript a učebnic.

Burza se bude konat od pondělí 25. 9. do středy  27. 9. v respiriu (budova B). Registrace skript probíhá na www.primaskripta.cz. Najdete nás i na www.facebook.com/primaskripta

 

A nezapomeň -  čím dříve přijdeš, tím levnější skripta dostaneš. Navíc s předběžnou objednávkou získáš…

VŠCHT Praha na Gaudeamu v Nitře     

Veletrh pořádaný pátým rokem navštíví více než 5 000 návštěvníků z celého Slovenska. Vystavuje zde více než 150 škol a institucí.

Uzávěrka přihlašování na podzimní běh kurzů sítě ATHENS     

Láká vás vyjet do zahraničí na studium, ale bojíte se vyjet na celý smestr? Chcete se dozvědět něco nového z oblastí špičkovývh technologí? Využíjte možnmosti vyjet na intenzivní kurzy v rámci sítě ATHENS na školy po celé Evropě, které se budou konat od 11. do 18. listopadu 2017. Od VŠCHT na to obdržíte příspěvek na cestu a ubytování. Mimo to je možné získat za tento výjezd 2 ECTS! Neseďte doma a jeďe poznat svět!

Odebírat kalendář      O Kalendáři      Copyright © 2013 Vysoká škola chemicko technologická.      Vytvořilo a provozuje Výpočetní centrum.      Editor webu