Kalendář akcí VŠCHT Praha
<
>
28.5.2024 (út)

Plavání - náhradní hodiny TV 12:30-13:30     

Náhradní tělesná výchova ve zkouškovém období LS 2023/24: 

Plavání (bazén Juliska, Na Julisce 28/2, Praha 6) – Út 12:30-13:30 21.5., 28.5., 4.6., 11.6., 18.6.2024. 

9:00 - 17:00Kariérní coaching, kariérní konzultace     

V rámci kariérního coachingu si ujasníš, jaká je nejlepší cesta pro budování tvé kariéry. S pomocí profesionálních poradkyň zjistíš, jaký typ práce tě bude naplňovat, na co se osobnostně hodíš, jaké jsou tvoje silné stránky nebo nadání a případně specifické oblasti k rozvoji.  Při tomto typu rozhovoru jdete s poradkyní na základě pokládaných otázek více do hloubky a je tak možné, že narazíte na otázky, které si sám/sama možná nepokládáš, a setkání ti pomůže ujasnit si tvé krátkodobé i dlouhodobé kariérní cíle. Doba trvání: 55 min.

Na kariérní konzultaci můžeš…
10:00 - 15:00Authentic Relating: Autentická komunikace a porozumění mezilidským vztahům      

Praktický interaktivní workshop metody Authentic Relating (AR) vám pomůže přirozeně komunikovat a snáze porozumět druhým.  

 

Během workshopu si formou cvičení a her vyzkoušíte různé typy autentické komunikace a vztahování se k ostatním. Dozvíte se, jak pomocí pravidel ohraničit lidské interakce a jak v sobě objevit pravdivost vůči sobě i ostatním a naučíte se otevřeně vyjadřovat myšlenky a pocity. AR je jedním z klíčových faktorů úspěšného fungování v týmu nebo při jeho vedení.  

 

5 pilířů AR: 

  • Přijímání skutečnosti (Welcoming Everything) 
  • Zdržení se předsudků (Assuming Nothing) 
  • Odhalení svých zkušeností (Reveal…13:00 - 14:00Zasedání AS FTOP     

Navržený program zasedání:

  1. Projednání a hlasování o schválení podmínek přijímacího řízení do doktorských studijních programů, kterým na konci tohoto roku končí akreditace udělená Národním akreditačním úřadem
  2. Projednání výroční zprávy FTOP za rok 2023
  3. Informace z KD
  4. Různé14:00 - 14:00Separace a transformace plynů pomocí porézních iontových kapalin     

Host z ENS Lyon přednese přednášku o svých názorech a vizích spojených s porézními kapalinami jako novou třídou materiálů. V odborné veřejnosti je Margarida přezdívaná jako královna termodynamiky iontových kapalin. V současné době pracuje na návrhu nových mezoskopických materiálů, které dokážou současně zachovat tekutost a vysoký stupeň trvalé porozity. Zaměřuje se na aplikace separace, skladování a katalytické přeměny tekutin s dopady na moderní chemickou výrobu a skladování energie.
Odebírat kalendář      O Kalendáři      Copyright © 2013 Vysoká škola chemicko technologická.      Vytvořilo a provozuje Výpočetní centrum.      Editor webu