Kalendář akcí VŠCHT Praha
<
>
28.5.2024 (út)

9:00 - 17:00Kariérní coaching, kariérní konzultace     

V rámci kariérního coachingu si ujasníš, jaká je nejlepší cesta pro budování tvé kariéry. S pomocí profesionálních poradkyň zjistíš, jaký typ práce tě bude naplňovat, na co se osobnostně hodíš, jaké jsou tvoje silné stránky nebo nadání a případně specifické oblasti k rozvoji.  Při tomto typu rozhovoru jdete s poradkyní na základě pokládaných otázek více do hloubky a je tak možné, že narazíte na otázky, které si sám/sama možná nepokládáš, a setkání ti pomůže ujasnit si tvé krátkodobé i dlouhodobé kariérní cíle. Doba trvání: 55 min.

Na kariérní konzultaci můžeš…
10:00 - 15:00Authentic Relating: Autentická komunikace a porozumění mezilidským vztahům      

Praktický interaktivní workshop metody Authentic Relating (AR) vám pomůže přirozeně komunikovat a snáze porozumět druhým.  

 

Během workshopu si formou cvičení a her vyzkoušíte různé typy autentické komunikace a vztahování se k ostatním. Dozvíte se, jak pomocí pravidel ohraničit lidské interakce a jak v sobě objevit pravdivost vůči sobě i ostatním a naučíte se otevřeně vyjadřovat myšlenky a pocity. AR je jedním z klíčových faktorů úspěšného fungování v týmu nebo při jeho vedení.  

 

5 pilířů AR: 

  • Přijímání skutečnosti (Welcoming Everything) 
  • Zdržení se předsudků (Assuming Nothing) 
  • Odhalení svých zkušeností (Reveal…Odebírat kalendář      O Kalendáři      Copyright © 2013 Vysoká škola chemicko technologická.      Vytvořilo a provozuje Výpočetní centrum.      Editor webu