Kalendář akcí VŠCHT Praha
<
>
29.4.2024 (po)

14:00 - 15:00Relaxační techniky (CZ)     

Studium VŠCHT je náročné a často se zdá, že přidat k němu ještě odpočinek nejde. Přitom pro efektivní studium a integraci nabitých znalostí je pravidelné uvolňování nahromaděného napětí a "vypnutí” mozku i těla stěžejní. Pravidelná relaxace navíc může pomoci se zlepšením pozornosti a snížením úzkosti. 

 

Osvojte si efektivní relaxační techniky a naučte se pracovat se stresem. Praktické workshopy, které probíhají přímo ve škole, vám zároveň dopřejí chvilkový odpočinek mezi přednáškami a osvěžení pro další práci.  

  

Vyzkoušíte si různé druhy relaxačních technik, metodu progresivní svalové relaxace nebo metodu prohlubování…
15:00 - 16:30Jak „prodat" svou závěrečnou práci     
Jak „prodat“ svou závěrečnou práci
Říká se, že mistrem se člověk stává až ve chvíli, kdy v daném oboru nastřádá 10 000 hodin nebo odslouží 10 let. Většina z nás začíná mluvit kolem prvního roku života, a ještě před nástupem na střední školu bychom tedy všichni měli být mistry mluveného projevu. Tak, jak je možné, že se i po dalších 10 letech bojíme mluvit na veřejnosti? A proč se nám to stejné neděje u vyprávění historek v Carbonu? Musí být prezentace výsledků vždy nezáživná a strohá, nebo se dá dělat i jinak?
Základy storytellingu a efektivní komunikace, využívání řeči těla nebo překonání strachu a trémy. To vše probereme v rámci…17:00 - 18:30Kroky ke změně: Jak i ty můžeš ovlivnit prostředí okolo sebe     

Staň se hybatelem změny ve svém okolí.  Zjisti, jak i drobné kroky můžou vést k zásadní proměně a zlepšení např. studentského života na VŠCHT. Získané znalosti uplatníš– v pracovním i osobním životě. Na základě nejnovějších poznatků z oboru ti přednáška ukáže: 

  • Jak tvoje „mikrochování“, rozhodnutí a interakce ovlivňují celkovou atmosféru ve tvém okolí. 
  • Proč monumentální změny nejsou vždy nutné pro dosažení kýženého stavu. 
  • Jak se stát aktivním tvůrcem změny ve svém prostředí a inspirovat i další. 

Přednáška je určena pro všechny, kteří chtějí: 

  • Pochopit, jak funguje změna…17:00 - 19:00SoonToBeBc vol.2     

Jsi ve třeťáku a čekají tě státnice? Přijď si 29.04. v 17:00 do BII poslechnout tipy a triky od starších studentů. Tato akce slouží i jako Q&A, takže pokud přijdeš, můžeš se zeptat na cokoliv, co tě jako soon to be bakaláře zajímá.
20:30 - 22:007. utkání mužské Fakultní florbalové ligy SK VŠCHT Praha vs. ČVUT FBMI     Odebírat kalendář      O Kalendáři      Copyright © 2013 Vysoká škola chemicko technologická.      Vytvořilo a provozuje Výpočetní centrum.      Editor webu