Kalendář akcí VŠCHT Praha
<
>
2.4.2024 (út)

Itálie 2.     

Termín:28.03.2024 - 02.04.2024
Přihlašování do:31. ledna 2024 10:00
Vyučující:Bakule
Typ kurzu:lyžování
Cena hrazená předem:1 000,- záloha Kč - možnosti provedení platby
Storno podmínky:Obě strany souhlasí s následujícími stornovacími podmínkami: a) do 30 dnů před nástupem pobytu lze snížit počet osob bez stornovacích podmínek, b) při snižování počtu osob v době kratší než 30 dnů a delší než 21 dnů před začátkem pobytu činí stornovací poplatky 25% z ceny poukazu vyjmutých osob, c) při snižování…16:00 - 17:30Chem-iK: Cesta k úspěchu: „Prodejte“ se svému zaměstnavateli!     

V dnešním světě je klíčové umět dobře prodat sám sebe – své schopnosti a talenty. Proto si dnes nejen podnikatelé, ale i zaměstnanci a uchazeči o zaměstnání budují svou osobní značku. Díky ní vysílají do světa jasnou zprávu o tom, kdo jsou, co umí a kam míří. Dále ji pak využívají pro získání dobrého pracovního místa, rozvoj kariéry nebo podnikání.

Na workshopu získáte praktické tipy, jak zjistit, co můžete nabídnout, a jak vytvořit dobrou strategii své propagace. Naučíte se, jak využít osobní značku při tvorbě unikátního životopisu, úpravě profilu na LinkedIn a při prezentaci na pracovním pohovoru.

V mnoha nadnárodních společnostech je další…
16:00 - 20:00Volná hraní + půjčovna     

Volné hraní v respiriu je hlavně pro ty, kterým nestačí si zahrát jednou měsíčně na Deskoherním semináři a pro ty, kteří si chtějí zahrát větší hry s lidmi, kteří se velkých her nebojí. Přijďte ve úterý v 16:00 do respiria a půjčte si hru z našeho seznamu: https://www.udkh.cz/#/games a prostě si hrajte 🙂 Jediný rozdíl mezi tímto volným hraním a (ne)pravidelným DesKOHraním je ten, že…
16:30 - 17:30Fotovoltaika: zářná budoucnost?      
Přichází jaro a my pro Vás máme další přednášku z našeho cyklu: Vše, co jste kdy chtěli vědět, ale báli jste se zeptat. Po úspěšných podzimních přednáškách přichází další a tentokrát s podtitulem: Fotovoltaika - zářná budoucnost? Přednáška bude realizována Dr. Dzurňákem z ČVUT.

Jeho populárně-naučná přednáška bude obsahovat nejen základní teorii spojenou s fotovoltaikou, jako je například určení limitu světelné konverze, ale přiblíží i konstrukci solárních panelů a materiály vhodné pro jejich efektivní fungování. Dále budou představeny současné trendy ve vylepšování…Odebírat kalendář      O Kalendáři      Copyright © 2013 Vysoká škola chemicko technologická.      Vytvořilo a provozuje Výpočetní centrum.      Editor webu