Kalendář akcí VŠCHT Praha
<
>
30.4.2024 (út)

Lesamáj 2024     

Festival k jarní oslavě studia a studenství se stává v Kampusu Dejvice tradicí pod názvam Lesamáj - Technicky dejvický majáles.

Všechny podrobnosti o programu této všem otevřené akce včas naleznete na webu dejvického majálesu.

Zatím je jasné jen datum – letos na čarodějnice, v úterý 30. dubna 2024.

16:00 - 17:30„Harm reduction“ II: Snižování rizik prakticky     

Zaměříme se na funkci psychoaktivních substancí, psychologické a neurofyziologické procesy, intoxikaci, ale i zvládání stresu či prevenci vzniku závislosti. Východiskem nám bude jednak koncept snižování rizik, jednak běžné situace ze školního či domácího prostředí a z prostředí noční zábavy, kde se podíváme na jejich praktické zvládání. Workshop bude probíhat jako diskuze účastníků s lektorem, nebojte se proto promyslet si předem otázky či oblasti, které vás zajímají. 

Workshop je určen pro všechny, kdo se s touto problematikou setkali – přímo či nepřímo, u sebe, u přátel či rodiny. Nebo se s ní nesetkali vůbec a rádi by se dozvěděli, o co jde. 

Akce volně navazuje na…
16:00 - 20:00Volná hraní + půjčovna     

Volné hraní v respiriu je hlavně pro ty, kterým nestačí si zahrát jednou měsíčně na Deskoherním semináři a pro ty, kteří si chtějí zahrát větší hry s lidmi, kteří se velkých her nebojí. Přijďte ve úterý v 16:00 do respiria a půjčte si hru z našeho seznamu: https://www.udkh.cz/#/games a prostě si hrajte 🙂 Jediný rozdíl mezi tímto volným hraním a (ne)pravidelným DesKOHraním je ten, že…
Odebírat kalendář      O Kalendáři      Copyright © 2013 Vysoká škola chemicko technologická.      Vytvořilo a provozuje Výpočetní centrum.      Editor webu