Kalendář akcí VŠCHT Praha
<
>
30.11.2022 (st)

9:00 - 14:45Fundamentals of Management     

This course is part of “Module C” and is free of charge for UCT (VŠCHT) students.

This course introduces students to the principles of management and provides the necessary basis for more specialized courses. It is very practical and focuses on topics that young people are likely to meet at the early stages of their career. The course consists of three key areas: (1) Managing people (2) Organizing and leading, and (3) Deciding, planning and managing performance. The course will be fully case study based and students will get acquired with key management concepts from the case studies. A particular care is paid to providing examples and discussing cases/problems that are relevant to students and take into account their potentially limited work experience.

The course Fundamentals of Management differs from the course “Základy managementu” (P837001) and is therefore open and recommended to graduates of this course.

 
12:15 - 13:15Zdravá záda     

ST 12:15 - 13:15 Zdravá záda II.

Místo: Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, Praha 6

Lektor: Petruše Josefusová
17:30 - 20:00Chempro - trénink improvizace Divadla (v)Ochotných Chemiků     

Přijďte si zatrénovat, vyčistit hlavu, pobavit se, vylepšit svoje soft-skills. Přijďte k nám patřit.

Chempro je uskupení několika vědeckých šílenců z VŠCHT Praha a okolí, kteří se zároveň zabývají improvizačním divadlem a společně vytvářejí jedinečnou kombinaci vědec-herec. Dali se dohromady začátkem akademického roku 2015/2016 na popud Ondry Lidického a poprvé vystoupili 12. listopadu 2015 na téma "Věda je dobře připravená improvizace" na Ústavu makromolekulární chemie AV ČR, v. v. i.. Tým společně s Ondrou založila a udržuje Dana Bílková (nyní Kardová) - Baňule. Patříme pod Divadlo (v)Ochotných Chemiků.
18:00 - 20:00Zahájení kurzu "Tvoření startup projektu aneb jak proměnit nápady ve skutečnost"     

Kurz se zaměřuje na studenty, kteří mají nápad na vlastní podnikání a chtějí se dozvědět, jak z něj udělat funkční projekt, se kterým se mohou postavit před investory. Kurz je určen pro jednotlivce i skupiny. Kurz poskytuje základní znalosti potřebné k vytvoření vlastního podnikání. Zaměřuje se na vysvětlení jednotlivých dovedností z oblastí vytváření byznys plánu, prototypování, cílů a strategií, financí, marketingu a prezentačních dovedností. Během kurzu se studenti setkají s bohatou zpětnou vazbou od svých kolegů a expertů. Závěrem kurzu bude soutěž mezi jednotlivými zúčastněnými projekty.

Přednášející:

  • doc. Ing. Lenka Švecová, Ph.D.
  • doc. RNDr. Ing. Hana Scholleová,…19:00 - 22:00Karaoke v Carbonu     Odebírat kalendář      O Kalendáři      Copyright © 2013 Vysoká škola chemicko technologická.      Vytvořilo a provozuje Výpočetní centrum.      Editor webu