Kalendář akcí VŠCHT Praha
<
>
5.6.2024 (st)

9:00 - 17:00Kariérní coaching, kariérní konzultace     

V rámci kariérního coachingu si ujasníš, jaká je nejlepší cesta pro budování tvé kariéry. S pomocí profesionálních poradkyň zjistíš, jaký typ práce tě bude naplňovat, na co se osobnostně hodíš, jaké jsou tvoje silné stránky nebo nadání a případně specifické oblasti k rozvoji.  Při tomto typu rozhovoru jdete s poradkyní na základě pokládaných otázek více do hloubky a je tak možné, že narazíte na otázky, které si sám/sama možná nepokládáš, a setkání ti pomůže ujasnit si tvé krátkodobé i dlouhodobé kariérní cíle. Doba trvání: 55 min.

Na kariérní konzultaci můžeš…
13:00 - 14:30Workshop: Práce se emocemi     

Přemýšleli jste někdy o tom, jak vaše emoce ovlivňují váš každodenní život, vztahy a úspěch ve studiu i práci? Workshop "Práce s emocemi" vám pomůže porozumět vašim pocitům a efektivně s nimi pracovat s cílem vašeho osobního i profesního rozvoje.  

Proč se účastnit: 

  • Porozumění vlastním emocím: Naučíte se pojmenovat vaše emoce a lépe jim porozumět, což je klíčové pro psychickou pohodu a kvalitu života. 

  • Komunikace emocí: Získáte dovednosti pro efektivní komunikaci emocí s ostatními, což je nezbytné pro budování a udržení zdravých vztahů. 

  • Techniky regulace emocí: Naučíte se různé techniky pro řízení a regulaci emocí, což…
16:00 - 17:30Dobré vztahy: Respekt, etika a bezpečí na VŠCHT (Workshop pro studenty)     

Jednou ze základních podmínek pro studium je cítit se na vysoké škole bezpečně. Během workshopu si proto představíme, jaké jsou projevy mocenské hierarchie, jak můžeme rozpoznat nevhodné chování a co v takovém případě můžeme dělat. Cílem je podporovat bezpečnou a inkluzivní atmosféru na VŠCHT. 

 

V rámci workshopu bude možnost probrat i své vlastní zkušenosti a jejich případná řešení.  
17:30 - 19:30PROPOJME SE (Bc. a Mgr.)     

Akce pořádaná pro studenty bakalářských a magisterských programů ČVUT a VŠCHT za účelem navázání nových kontaktů a přátelství.

Chceš se v dejvickém kampusu setkat s dalšími studenty? Najít nové přátele? Potkat někoho, koho můžeš pozvat na rande?

Strávíme spolu nějaký čas a pokusíme se navzájem poznat a propojit se. Hravou formou poznáš nové lidi a následně se zúčastníš speed datingu. Poté už je to na Tobě.

Respekt je sexy.

Souhlas je klíčový.

Akce se bude konat v Kantor Coffee v budově Stavební fakulty (Thákurova 2077/7) a je určena pro studenty bakalářských a magisterských programů.

Akce bude v angličtině.

Kapacita je omezena na 15 osob z každé univerzity.…
Odebírat kalendář      O Kalendáři      Copyright © 2013 Vysoká škola chemicko technologická.      Vytvořilo a provozuje Výpočetní centrum.      Editor webu