Kalendář akcí VŠCHT Praha
<
>
5.5.2022 (čt)

10:00 - 15:00Zasedání VR FCHT     

Dne 5. 5. 2022 od 10 hodin se uskuteční zasedání VR FCHT v zasedací místnosti rektorátu, budova A, Technická 5, 1. patro.

V rámci zasedání se uskuteční řízení ke jmenování profesorem v oboru Anorganická chemie doc. Ing. Ondřeje Jankovského, Ph.D. z Ústavu anorganické chemie, který přednese přednášku s názvem Unikátní vlastnosti vrstevnatých anorganických materiálů a habilitační řízení v oboru Metalurgie Dr. Tomáše Proška, Ph.D. z Ústavu kovových materiálů a korozního inženýrství, který přednese…
15:50 - 20:00UNIQORN/PhD_Post.doc Talks: "Postdoc at the NIH, or There and Back Again"     

Retrovirus, NIH, and a CAR-T cell walk into a bar… The beginning of the worst joke ever or a topic for an atypical Thursday afternoon talk.

Tomáš Kroupa is currently a Process Development Specialist at SCTbio in Prague. SCTbio is a Contract Development and Manufacturing Organization that produces cancer therapy and currently has one

CAR-T cell therapy in Phase I clinical trial. Tomáš obtained his Ph.D. in biochemistry at the University of Chemistry and Technology, Prague, and then spent 4.5 years as a Visiting Postdoctoral Fellow at the National Cancer Institute in the United States where he was a member of the Retrovirus Assembly Section of the HIV Dynamics and Replication Program studying recognition of viral genomic RNA for packaging.
16:00 - 18:00Volné hraní (stolních her)     
Volné hraní v respiriu je hlavně pro ty, kterým nestačí si zahrát jednou měsíčně na DesKOHraní a pro ty, kteří si chtějí zahrát větší hry s lidmi, kteří se velkých her nebojí.
Přijďte ve čtvrtek v 16:00 do respiria a půjčte si hru z našeho seznamu:
https://www.udkh.cz/#/games
a prostě si hrajte 🙂
Jediný rozdíl mezi tímto volným hraním a (ne)pravidelným DesKOHraním je ten, že se vám nikdo nebude věnovat. My z UDKH si sami chceme zahrát a nebudeme mít čas Vám hru pomáhat vybrat ani vysvětlovat pravidla.
Projekt finančně podpořila VŠCHT…17:00 - 19:00Prvácký PubQuiz     

Už na vás leze stres ze zápočtů a zkouškového? Máme pro vás skvělou příležitost ověřit své znalosti a procvičit Organickou chemii I, Matematiku B a Fyziku I. A to vše v příjemné atmosféře Carbonu s lahodným mokem v ruce. Máte zájem? Tak běžte za parťáky a co nejdříve se přihlaste!
Odebírat kalendář      O Kalendáři      Copyright © 2013 Vysoká škola chemicko technologická.      Vytvořilo a provozuje Výpočetní centrum.      Editor webu