Kalendář akcí VŠCHT Praha
<
>
6.12.2018 (čt)

9:00 - 10:00Uni-Art Jóga s Kristýnou     

Návrat do školních lavic a laboratoří je náročný nejen pro naše hlavy, ale i záda, nohy a ruce. A proto, a nejen proto, si přijďte urovnat myšlenky, protáhnout končetiny a narovnat páteř jen pár kroků od přednáškových místností. 

V tomto semestru převezmou vedení lekcí lektorky a zároveň studentky VŠCHT Praha, Paulína Strečanská a Kristýna Žemlová. Paulínu můžete znát z lekcí konaných v Jógovně a Jóga Letná. Za teplých dní se budeme scházet na dvoře u Apsidy (budova A) a později ve vnitřních prostorech budovy B.

  • Náročnost lekcí bude uzpůsobena schopnostem skupiny
  • Jógamatky s sebou
  • Akce určena pro studenty a zaměstnance VŠCHT Praha
  • Vstupné dobrovolné

Kromě…
13:00 - 15:00Degustace českého piva     

Ústav biotechnologie si Vás dovoluje pozvat na neřízenou degustaci českého piva (posuzování chuti vzorků).

Vaší účastí přispíváte ke zlepšení kvality českého piva.
18:00 - 19:30IAESTE - večer stážistů     

Líbilo by se Ti v létě vyjet na placenou stáž do zahraničí a získat zkušenosti ve svém oboru? Slyšel/a jsi o IAESTE, případě jsi se zúčastnil/a akce Zkus to? Pokud jsou tvé odpovědí ano a ano, pak bych tě ráda pozvala na Večer stážistů. Akce se bude konat 6.12.2018 od 18:00 v prostorách školy (bude upřesněno na základě účasti).

Večer stážistů je jedinečná příležitost, jak se neformálně setkat se stážisty ze zahraničí, kteří jsou momentálně na stáži v Česku a také se studenty naší školy, kteří se ze stáže v nedávné době vrátili. Můžeš si tak poslechnout o jejich zkušenosti z první ruky. Budeme Ti také k dispozici my, členové…
Odebírat kalendář      O Kalendáři      Copyright © 2013 Vysoká škola chemicko technologická.      Vytvořilo a provozuje Výpočetní centrum.      Editor webu