Kalendář akcí VŠCHT Praha
<
>
4/8/2021 (Th)

Research/Study Fellowship Supported by OP VVV MOST project at UCT Prague EXTENDED     

Research/Study Fellowship Supported by OP VVV MOST project is offering a financial support for the students of the 1st postgraduate students assigned to the mentioned PhD programs. Support will be awarded to 10 internships chosen by Study programme Board where the student is assigned to.

WE STILL ACCEPT APPLICATIONS!

Hand in the physical and online form. 

The fellowhip must end by 31st Oct 2021!

Application can be filled out either in Czech or in English. Application form available here

!The motivation letter contains consent/approval of the host institution…

12:00 - 17:00Kariérní coaching, kariérní konzultace     

V rámci kariérního coachingu si můžeš ujasnit, jaká je nejlepší cesta pro budování Tvé kariéry. S pomocí profesionálních poradkyň zjistíš, jaký typ práce Tě bude naplňovat, na co se osobnostně hodíš, přijdeš na to, jaké jsou Tvoje silné stránky nebo nadání a případně specifické oblasti k rozvoji.  Při tomto typu rozhovoru jdete s poradkyní na základě pokládaných otázek více do hloubky a je tak možné, že narazíte na otázky, které si sami možná nepokládáš a poradkyně Ti tím pomůže ujasnit Tvé krátkodobé i dlouhodobé kariérní cíle. Doba trvání: 55 min

Na kariérní…
17:00 - 18:30 Sám, nebo s někým? O právních formách podnikání     
Chcete začít podnikat? Ať sami nebo s dalšími kolegy, kamarády a nevíte, jakou formu zvolit? Představíme si výhody, nevýhody a také úskalí jednotlivých právních forem podnikání.
 
Obsah přednášky:
  1. Obchodní korporace jako právnická osoba dle OZ, aneb vztah OZ a ZoK (pojem, právní osobnost, svéprávnost, založení, vznik, neplatnost právnické osoby; zakladatelské právní jednání – náležitosti; identifikační znaky obchodní korporace: obchodní firma, sídlo, IČ.
  2. Podnikání (podnikatel); obchodní závod, pobočka závodu, obchodní tajemství dle OZ.
  3. Ekonomické instituty obchodních korporací: vklad, podíl,…Subscribe      About Calendar      Copyright © 2013 Institute of Chemical Technology.      Provided by Computing Centre      Web editor