Kalendář akcí VŠCHT Praha

Uni-Art Jóga s Kristýnou

 

Datum: 20.9.2018  9:00 - 10:00      
Událost se opakuje každý týden ve čtvrtek.
Místo konání: Budova A, prostor u apsidy, místnost v budově B
Kategorie: Studentské akce
Zábava
Typ akce: Akce studentů, Sport a kultura
Přednášející: Kristýna Žemlová
Jazyk akce: CZ
Popis:

Návrat do školních lavic a laboratoří je náročný nejen pro naše hlavy, ale i záda, nohy a ruce. A proto, a nejen proto, si přijďte urovnat myšlenky, protáhnout končetiny a narovnat páteř jen pár kroků od přednáškových místností. 

V tomto semestru převezmou vedení lekcí lektorky a zároveň studentky VŠCHT Praha, Paulína Strečanská a Kristýna Žemlová. Paulínu můžete znát z lekcí konaných v Jógovně a Jóga Letná. Za teplých dní se budeme scházet na dvoře u Apsidy (budova A) a později ve vnitřních prostorech budovy B.

  • Náročnost lekcí bude uzpůsobena schopnostem skupiny
  • Jógamatky s sebou
  • Akce určena pro studenty a zaměstnance VŠCHT Praha
  • Vstupné dobrovolné

Kromě prvního týdne je nutno si zarezervovat místo na lekci. Rezervační formulář zveřejňujeme vždy 2 dny před akcí na FB události: https://www.facebook.com/events/231029767592896/

Dvůr Apsida: hlavním vchodem do budovy A, u turniketů doprava, u Bufanu po schodech dolů, pak je vstup na dvůr po levé ruce.

Místnost v budově B: vstup na dvůr naproti vstupu do kopírovacího centra, dvorem stále rovně, pak velkými bílými dveřmi dovnitř.

Odebírat kalendář      O Kalendáři      Copyright © 2013 Vysoká škola chemicko technologická.      Vytvořilo a provozuje Výpočetní centrum.      Editor webu